Wasze inspiracje, fotografia komercyjna Tychy i okolice.

Postautor: mniszka » śr lis 22, 2017 11:59 pm

szukam fotografa, który zna się na komercji.;) i będzie wiedział jak osiągnąć zaplanowane przeze mnie efekty. Prowadzę małą firmę i chcę ją trochę bardziej rozwinąć, a do tego koniecznie trzeba dobrej jakości zdjęć i małej taktyki… wiecie może komu jest warto zaufać? Dajcie znać.
mniszka

Awatar użytkownika

Postautor: bro-war » czw lis 23, 2017 12:39 am

a o jakie konkretne zdjęcia Ci chodzi? I z jakiej branży jesteś? Jeśli chcesz o tym wszystkim szerzej pogadać to potrzebujemy więcej szczegółów.
bro-war

Awatar użytkownika

Postautor: ZuzaMuza » czw lis 23, 2017 3:11 am

dokładnie, zgadzam się z kolegą wyżej. Ale jeśli szukasz dobrego fotografa to ja Ci polecam zerknąć na stronę internetową http://www.foto-odbicie.pl/index.php/fotografia-komercyjna-tychy/, jest tam rozpisana ciekawa oferta fotografii komercyjnej w Tychach. Zresztą jak ktoś się zna to wykona dobrze każdy rodzaj zdjęć, ta Pani nigdy mnie jeszcze nie zawiodła. A była i na ślubie mojej kuzynki, i przy zdjęciach mojego zespołu z pracy.;)
ZuzaMuza

Awatar użytkownika

Postautor: mniszka » czw lis 23, 2017 4:52 am

bardzo dziękuję za konkretne namiary! Skontaktuję się i zobaczymy co z tego potem wyjdzie. A jeśli chodzi o branżę to jest bardzo fotogeniczna, ponieważ jest to maleńka cukiernia.;) chciałabym pokazać nasze ciasta i wyroby tak, by wszyscy nabrali apetytu. Mam w planie stronę internetową, ulotki i parę papierowych katalogów, takie jakby menu.
mniszka

Awatar użytkownika

Postautor: ZuzaMuza » czw lis 23, 2017 7:22 am

to naprawdę super! Masz ogromne pole do popisu.;) życzę powodzenia i sama bardzo chętnie spróbowałabym co tam w tej cukierni macie, nawet bez zdjęć.:D
ZuzaMuza

Awatar użytkownika

Postautor: bro-war » czw lis 23, 2017 8:31 am

rzeczywiście z cukiernią jest wiele możliwości, fotograf musi skupić się na odpowiednich kadrach i detalach. Na pewno będzie apetycznie.
bro-war

Awatar użytkownika

meble kuchenne radomsko

Wróć do Firmy