Wykrywanie zdrad przez detektywa z Warszawy – kogo warto zatrudnić?

Postautor: bartek » wt cze 20, 2017 8:48 pm

Czuje przez skóre, że żona doprawia mi rogi, ale póki co nie mam na to dowodów. Wiem jak sądy traktują facetów, którzy żądają rozwodu z winy żony więc musze mieć twarde dowody tej zdrady i dlatego szukam dobrego detektywa w Warszawie. Kogo możecie polecić?
bartek

Awatar użytkownika

Postautor: bajer » wt cze 20, 2017 9:12 pm

jak bym sie dowiedzial ze moja mnie zdradza to bym ja zwyczajnie obil. Trudno, moze i poszedlbym do aresztu ale przynajmniej minimum satysfakcji bym uzyskal
bajer

Awatar użytkownika

Postautor: MasterFlamaster » wt cze 20, 2017 11:20 pm

w takiej sprawie pomoże ci praktycznie kazde biuro detektywistyczne bo to typowa sprawa z jaką do detektywów zgłaszają się ludzie, kobiety i mężczyźni
MasterFlamaster

Awatar użytkownika

Postautor: Goki » śr cze 21, 2017 12:02 am

Możesz sprawdzić sobie BDR Paweł Rudnicki. To biuro detektywistyczne z Warszawy, ktore specjalizuje sie w tego typu sprawach. Powiedzą ci dokładnie co trzeba zrobić zeby złapać zone na goracym uczynku, a jak bedzie taka potrzeba to zajma się jej obserwacja i doprowadza do człowieka, z którym cie zdradza.
Goki

Awatar użytkownika

Postautor: bartek » śr cze 21, 2017 2:21 am

No właśnie najbardziej zależałoby mi na tym żeby zrobić zdjęcia albo nagrac film. Wtedy miałbym twardy dowód i byłaby szansa, żeby sąd potraktował mnie w bardziej przychylny sposób. Żebym przynajmniej nie stracił prawa do opieki nad dzieckiem
bartek

Awatar użytkownika

Postautor: Goki » śr cze 21, 2017 5:04 am

Najlepiej wejdz sobie na te strone detektywrudnicki.pl/. Tam masz dane kontaktowe i cennik. Dowiesz się na czym polega wykrywanie zdrad przez detektywa z Warszawy, z tego wspomnianego przeze mnie bura detektywistycznego. Poza tym na stronie masz informacje o tym jak podejśc do takiej sytuacji i na co sie przygotowac. Masz opisane, jakie są typowe objawy i jak rozpoznac ze zona rzeczywiście cie zdradza.
Goki

Awatar użytkownika

Postautor: bartek » śr cze 21, 2017 6:40 am

Ok dzięki za rady i za adres
bartek

Awatar użytkownika

meble kuchenne radomsko

Wróć do Rozmowy o wszystkim i innych rzeczach