Poszukuję fajnych warsztatów edukacyjnych dla szkół

Postautor: bro-war » wt maja 02, 2017 12:03 am

Możecie mi polecić jakiś organizatorów fajnych warsztatów dla szkół? Jakiś takich edukacyjnych, ale nie typowo naukowych żeby dzieciaki się tym zainteresowały w ogóle. Macie coś fajnego pod ręką?
bro-war

Awatar użytkownika

Postautor: ZuzaMuza » wt maja 02, 2017 2:15 am

A co, może dzieciaki nie interesują się nauką nigdy?
ZuzaMuza

Awatar użytkownika

Postautor: bro-war » wt maja 02, 2017 5:06 am

Naukę mają na co dzień na lekcjach, więc fajnie będzie im zapewnić coś innego, jakąś rozrywkę, ale mimo wszystko rozwojową. Czegoś takiego szukam i za takie polecenia będę wdzięczny.
bro-war

Awatar użytkownika

Postautor: Casiopeia » wt maja 02, 2017 5:41 am

No i ja to rozumiem, trzeba dzieciakom czasami urozmaicić życie. Zajrzyj sobie tutaj: warsztatykreatywnaedukacja.pl/, oni robią naprawdę fajne warsztaty edukacyjne dla szkół i przedszkoli. Mają wiele różnych tematów, wszystkie bardzo kreatywne i interesujące. Możecie z nimi nauczyć dzieciaki robić świeczki albo odlewy gipsowe. Mają swoje materiały i mnóstwo naprawdę fajnych pomysłów jak umilić dzieciom ten czas.
Casiopeia

Awatar użytkownika

Postautor: bro-war » wt maja 02, 2017 5:56 am

Dziękuję Ci bardzo za polecenie. Bardzo fajnie wygląda ta organizacja, mają bardzo duży wybór, co mnie cieszy niesamowicie. A jak wygląda kwestia dogadania się z nimi na poziomie dorosły-dorosły? Dogadują się tylko z dziećmi czy sprawy technicznie też damy radę ogarnąć bezproblemowo?
bro-war

Awatar użytkownika

Postautor: Casiopeia » wt maja 02, 2017 7:16 am

Zdecydowanie bezproblemowo, warsztatykreatywnaedukacja.pl to naprawdę super firma z kreatywnymiludźmi, którzy rozumieją jak ważne jest zapewnienie odpowiednio edukacyjnej rozrywki dzieciom. Bardzo polecam.
Casiopeia

Awatar użytkownika

meble kuchenne radomsko

Wróć do Porady