Zdjęcia ślubne

Postautor: PromiennaZorza » wt lis 29, 2016 2:58 am

Hejka szukamy z moim miśkiem dobrego fotografa. Marzy nam się mieć jakiś fajny zestaw zdjęć na pamiątkę plus ładnie udokumentowaną uroczystość i wesele. Jest wielu ludzi którzy się ogłaszają w necie ale nie mam zupełnie rozeznania w temacie więc liczę na jakieś Wasze rady.
PromiennaZorza

Awatar użytkownika

Postautor: bartek » wt lis 29, 2016 3:43 am

Ja znam jednego gościa który robi kapitalne sesje ślubne w Krakowie– korzystałem i byłem pod wrażeniem. Nazywa się Filip Dawid, ma naprawdę bardzo fajne artystyczne wyczucie. No i w bezpośrednim kontakcie bardzo otwarty, sympatyczny. To także pomaga.
bartek

Awatar użytkownika

Postautor: Rozgwiazda » wt lis 29, 2016 4:07 am

Musisz zrobić solidny research zanim zdecydujecie się na kogoś. Pamiętam że swojego fotografa szukaliśmy długo ale jak przyszło co do czego spisał się kapitalnie. Na takim dużym rynku jak Kraków nie powinno być kłopotu.
Rozgwiazda

Awatar użytkownika

Postautor: Casiopeia » wt lis 29, 2016 6:06 am

Eh, jak wrócę wspomnieniami do tych dni... Suknia, welon, mąż w pięknym garniturze... To naprawdę wyjątkowy czas i warto mieć go na fotografiach. Zawsze pytaj o portfolio, sprawdzaj opinie w necie i decyduj.
Casiopeia

Awatar użytkownika

Postautor: bro-war » wt lis 29, 2016 8:33 am

To duża sztuka zrobić stylowe zdjęcia ślubne. Chodzi zarówno o sprzęt jakim foty są robione ale przede wszystkim o wyczucie i zdolności fotografa.
bro-war

Awatar użytkownika

meble kuchenne radomsko

Wróć do Imprezownia