Odpowiednie miejsce na galę rozdania nagród

Postautor: Filantrop » pn gru 12, 2016 5:28 am

Potrzebuję waszego zdania co do imprezy rozdania nagród dla najlepszych pracowników w branży pośrednictwa nieruchomości. Jesteśmy dużą firmą, bardzo prestiżową bo zajmujemy się głównie rynkiem premium czyli apartamenty, duże domy i kamienice w centrum. Gdzie najlepiej będzie zorganizować galę? Myślałem o hotelu ale nie wiem czy to aby nie za skromne. Proszę o odpowiedzi.
Filantrop

Awatar użytkownika

Postautor: PromiennaZorza » pn gru 12, 2016 5:39 am

Sam zajmujesz się organizacją? Wybacz ale wnioskuję że nie masz dużego doświadczenia w tych sprawach..
PromiennaZorza

Awatar użytkownika

Postautor: Filantrop » pn gru 12, 2016 5:47 am

No bo nie mam a zorganizować muszę bo takie dostałem wytyczne. Nigdy wczesniej sie tym nie zajmowałem a w polityce firmy bywało różnie wiec nawet nie mam sie na czym wzorować.
Filantrop

Awatar użytkownika

Postautor: PromiennaZorza » pn gru 12, 2016 7:05 am

W takim wypadku najkorzystniej bedzie wziac firme zewnetrzną, może np ta: inspiro-event.pl/? W moim odczuciu lepiej pozwolić działać profesjonalistom którzy mają doświadczenie w takich sprawach, bo rozdanie nagród w takiej branży to poważna impreza a lepiej dla wszystkich by było żeby zachowano powagę i uroczysty nastrój prawda?
PromiennaZorza

Awatar użytkownika

Postautor: Filantrop » pn gru 12, 2016 7:53 am

W 100% się z tobą zgadzam. Jak zaczalem zastanawiac sie co jeszcze trzeba zorganizować to nie bede mial czasu wykonywac swoich normalnych obowiazków. Skoro dali mi wolną rękę w tej sprawie i całkiem pokaźny budżet to skorzystam z firmy. Dzieki za pomoc, a temat można zamknąć. Pozdrawiam.
Filantrop

Awatar użytkownika

meble kuchenne radomsko

Wróć do Imprezownia