Strona 1 z 1

Zdjęcia ślubne

Post: wt lis 29, 2016 2:58 am
autor: PromiennaZorza
Hejka szukamy z moim miśkiem dobrego fotografa. Marzy nam się mieć jakiś fajny zestaw zdjęć na pamiątkę plus ładnie udokumentowaną uroczystość i wesele. Jest wielu ludzi którzy się ogłaszają w necie ale nie mam zupełnie rozeznania w temacie więc liczę na jakieś Wasze rady.

Zdjęcia ślubne

Post: wt lis 29, 2016 3:43 am
autor: bartek
Ja znam jednego gościa który robi kapitalne sesje ślubne w Krakowie– korzystałem i byłem pod wrażeniem. Nazywa się Filip Dawid, ma naprawdę bardzo fajne artystyczne wyczucie. No i w bezpośrednim kontakcie bardzo otwarty, sympatyczny. To także pomaga.

Zdjęcia ślubne

Post: wt lis 29, 2016 4:07 am
autor: Rozgwiazda
Musisz zrobić solidny research zanim zdecydujecie się na kogoś. Pamiętam że swojego fotografa szukaliśmy długo ale jak przyszło co do czego spisał się kapitalnie. Na takim dużym rynku jak Kraków nie powinno być kłopotu.

Zdjęcia ślubne

Post: wt lis 29, 2016 6:06 am
autor: Casiopeia
Eh, jak wrócę wspomnieniami do tych dni... Suknia, welon, mąż w pięknym garniturze... To naprawdę wyjątkowy czas i warto mieć go na fotografiach. Zawsze pytaj o portfolio, sprawdzaj opinie w necie i decyduj.

Zdjęcia ślubne

Post: wt lis 29, 2016 8:33 am
autor: bro-war
To duża sztuka zrobić stylowe zdjęcia ślubne. Chodzi zarówno o sprzęt jakim foty są robione ale przede wszystkim o wyczucie i zdolności fotografa.