Koszty wynajmu DJ-a na przyjęciu weselnym – Poznań a Leszno

Postautor: Rozgwiazda » wt kwie 11, 2017 8:34 pm

Cześć, jest taka sytuacja że ja jestem z Poznania a mój narzeczony ma rodzinę w Lesznie. I teraz się zastanawiamy czy robić imprezę weselną w Pozku czy może jednak zdecydować się na Leszno. Jeden z argumentów branych pod uwagę to cena usługi DJ-a. Nie chcemy zespołu tylko właśnie DJ-a i ciekawi nas gdzie są lepsze ceny. A może macie jakiś inny pomysł co zrobić z tym fantem?
Rozgwiazda

Awatar użytkownika

Postautor: Filantrop » wt kwie 11, 2017 10:03 pm

Coraz więcej par tak kombinuje. Ale ja mam wrażenie że nie ma wcale wielkiej różnicy w cenie. Nawet w mniejszych miastach jak Leszno stawki są zbliżone bo pewne koszty są stałe bez względu na lokalizację.
Filantrop

Awatar użytkownika

Postautor: bartek » wt kwie 11, 2017 10:36 pm

Gdybym ja miał wybierać to pewnie bym wolał wesele w Poznaniu ale to tylko moje zdanie. Chodzi też o gości – czy będzie im poręcznie dojechać itp. Szanuję Wasze wydatki ale musicie też na gości swoich patrzeć.
bartek

Awatar użytkownika

Postautor: ZuzaMuza » śr kwie 12, 2017 12:20 am

Też byłam ciekawa ile kosztuje DJ na wesele w Poznaniu i wcale nie wyszło drogo: http://www.imprezja.pl/dj-na-wesele-pozna%c5%84.html. Siostra miała tego wodzireja który jest także DJ-em weselnym i była bardzo zadowolona z ceny. A zabawę naprawdę prowadził kapitalnie, najlepsze wesele na jakim byłam.
ZuzaMuza

Awatar użytkownika

Postautor: Iluzjonista » śr kwie 12, 2017 12:51 am

Ja byłem w miarę niedawno na super weselu na wsi. Takim trochę w starym stylu. Powiem Wam że klimat bardzo w moim guście. Remiza, te sprawy. Oczywiście rozumiem, że nie każdemu takie coś pasuje.
Iluzjonista

Awatar użytkownika

Postautor: MasterFlamaster » śr kwie 12, 2017 1:19 am

Chętnie coś powiem bo tak się składa że w moim przypadku DJ z Leszna na wesele to ten sam co z linku wyżej www.imprezja.pl/dj-na-wesele-leszno.html. Naprawdę znakomity spec od tematów weselnych, poza muzyką super oprawa (dym do tańca w chmurach pierwsza klasa!). Podejrzewam że koszt zbliżony w obu lokalizacjach.
MasterFlamaster

Awatar użytkownika

Postautor: MintQueen » śr kwie 12, 2017 3:43 am

Mnie ogarnianie spraw weselnych i ślubnych też niedługo czeka choć termin póki co niewyznaczony. Dobrze przynajmniej że już będę coś wiedziała odnośnie wodzireja i oprawy dzięki wam.
MintQueen

Awatar użytkownika

Postautor: mniszka » śr kwie 12, 2017 5:51 am

Z doświadczenia wiem że różnice w wydatkach w takiej sytuacji nie są duże. A tu wyszedł przykład tej samej usługi realizowanej w dwóch miastach o których mowa – zatem wynajmijcie tego gościa z linków ;)
mniszka

Awatar użytkownika

Postautor: łowca » śr kwie 12, 2017 8:22 am

Myślę że w tych czasach ciężko trafić naprawdę złego DJ-a choć nie sugerujcie się moją opinią zanadto bo wielkiego doświadczenia w tym sprawach nie mam.
łowca

Awatar użytkownika

meble kuchenne radomsko

Wróć do Imprezownia