Jakie spodnie na narty?

Postautor: PromiennaZorza » czw lis 03, 2016 10:54 pm

W tym roku po raz pierwszy wybieram się na narty, przynajmniej taki mam plan i zastanawiam się, jakie spodnie powinnam kupić. Akurat tak się składa, że kurtke i buty już mam, narty zamierzam wypożyczyć, także zależy mi na samych spodniach.
PromiennaZorza

Awatar użytkownika

Postautor: bro-war » czw lis 03, 2016 11:23 pm

w sklepach jest tak duzy wybor tego typu rzeczy, ze bez problemu znajdziesz cos, co cie zainteresuje, wystarczy chwile poszukac.
bro-war

Awatar użytkownika

Postautor: Rozgwiazda » pt lis 04, 2016 1:12 am

Ja też w tym roku planuję wyjazd na narty. Niestety ja jeszcze nic nie mam i wszystko dopiero będę musiała kupić, także sporo wydatków przedemną.
Rozgwiazda

Awatar użytkownika

Postautor: bajer » pt lis 04, 2016 3:29 am

Najważniejsza sprawa, jak już szukasz narciarskich spodni damskich czy męskich, bez znaczenia których, wybierz takie, które są lekkie, nie krępujom ruchów, są ciepłe i nieprzemakalne. Wiem, że dla kobiet wygląd to sprawa numer jeden, ale uwierz, jak kupisz byle co, to tylko się umęczysz na stoku i szybko będziesz szukała czegoś nowego
bajer

Awatar użytkownika

Postautor: PromiennaZorza » pt lis 04, 2016 6:07 am

No dobra, w takim razie gdzie szukać takich spodni? Nie warto kupować w sieci? Ja nie mam za bardzo czasu by szukać sportowych sklepów z odzieżą narciarską, u mnie w mieście takich wogóle nie ma.
PromiennaZorza

Awatar użytkownika

Postautor: bajer » pt lis 04, 2016 8:37 am

Dlaczego nie w sieci? W necie znajdziesz dużo dobrych sklepów ze specjalistyczną odzieżą narciarskom. Zerknij sobie chociażby na tę strone napieszo.pl/content/4-o-nas. Masz tam namiary na firme, która ma i sklep stacjonarny i internetowy, także w razie potrzeby możesz zamówić w sieci lub kupić osobiście w sklepie. Jak coś nie będzie pasowało, zawsze możesz to odesłać. Żaden problem.
bajer

Awatar użytkownika

Postautor: Casiopeia » pt lis 04, 2016 10:46 am

Ja większość rzeczy kupuje w sieci i najwyżej jak coś nie pasuje to odsyłam. Trzeba tylko trafić na dobry sklep, gdzie sprzedawane są rzeczy dobrej jakości, a nie tania i nic nie warta chińszczyzna.
Casiopeia

Awatar użytkownika

meble kuchenne radomsko

Wróć do Zainteresowania