Zajęcia taneczne indywidualne czy grupowe?

Postautor: PromiennaZorza » czw wrz 29, 2016 6:47 pm

Hejka, moje ostatnie postanowienie to nauczenie się tańca pod okiem jakiegoś profesjonalnego instruktora. Zastanawiam się tylko czy zapisać się na zajęcia indywidualne czy raczej grupowe?
PromiennaZorza

Awatar użytkownika

Postautor: Rozgwiazda » czw wrz 29, 2016 8:55 pm

To chyba raczej zależy od tego, gdzie kto się czuje lepiej i czego chce się nauczyć. No i kasa.
Rozgwiazda

Awatar użytkownika

Postautor: Casiopeia » czw wrz 29, 2016 10:34 pm

Ja od kilku lat chodzę na grupowe i myśle, że fajnie, że tworzymy jakąs tam ekipe. Dużo się nauczyłam.
Casiopeia

Awatar użytkownika

Postautor: PromiennaZorza » czw wrz 29, 2016 11:55 pm

A gdzie chodzisz na te zajecia?
PromiennaZorza

Awatar użytkownika

Postautor: Casiopeia » pt wrz 30, 2016 1:22 am

Szkoła nazywa się Rising Stars, a trafiłam tam zupełnie w innym celu. Znalazłam tego linka:
http://www.risingstars.com.pl/oferta/kurs-pierwszy-taniec, bo pilnie szukałam z narzeczonym okazji, zeby nauczyc się tanczyc przed slubem. Zalezalo nam na tym, aby zaskoczyć wszystkich pierwszym tancem, wiec zaczelismy się go uczyc pod okiem wlasnie profesjonego instruktora. I tak nas wciagnela ta przygoda, ze … zostaliśmy :)))) teraz chodzimy na taniec towarzyski.
Casiopeia

Awatar użytkownika

Postautor: ZuzaMuza » pt wrz 30, 2016 3:33 am

A czy są tam jakieś zajęcia dla dzieci? Mam przedszkolaka i nastolatka w domu, którzy głowe mi susza, ze koniecznie chcą tanczyc. A ja nie mam czasu na sprawdzanie pojedynczych ofert, wiec chętnie zdam się na jakies jedno polecane źródło.
ZuzaMuza

Awatar użytkownika

Postautor: Casiopeia » pt wrz 30, 2016 3:59 am

Tak, mój przedszkolak chodzi np. na to: http://www.risingstars.com.pl/oferta/taniec-dla-dzieci, bo oczywiście jak zobaczyl, ze rodzice wychodzą na zajecia, to stwierdził, ze on również chce. Był z nami kilka razy i bardzo mu się spodobało. Zreszta ma fajny dryg, a tam uczy się podstawowych kroków. A dla starszych – jesli się nie myle jest breakdance. Sekunda, szukam linka… Mam: http://www.risingstars.com.pl/oferta/breakdance – doczytaj sobie, bo ja jeszcze nie jestem na tym etapie ;))) Choc mysle, ze jak synkowi się spodoba, to pewnego dnia i tu wyląduje na zajęciach ;)))
Casiopeia

Awatar użytkownika

Postautor: ZuzaMuza » pt wrz 30, 2016 6:09 am

Wielkie dzięki, uratowałaś mi zycie. Jutro sobie podjade i zobacze co i jak.
ZuzaMuza

Awatar użytkownika

Postautor: PromiennaZorza » pt wrz 30, 2016 8:29 am

Mnie tez zaciekawilas tymi zajecia. Co prawda jeszcze mi do slubu nie spieszno, ale chętnie naucze się tańca towarzyskiego. Breakdance nigdy mnie nie krecil, bo nie mam aż tak elastycznego ciala.
PromiennaZorza

Awatar użytkownika

meble kuchenne radomsko

Wróć do Zainteresowania