Gdzie można kupić ładne doniczki?

Postautor: PromiennaZorza » ndz wrz 11, 2016 9:59 pm

Dzień dobry. Witam serdecznie. Jako zadeklarowana estetka zawsze staram się robić wszystko, żeby otoczenie, w którym żyję wyglądało jak najlepiej. Mam fioła na punkcie wszelkich ozdób, akcesoriów i w ogóle. Ale nie, mój dom wcale nie jest jakoś tam zagracony czy coś. Wszystko ładnie i z umiarem i mam nadzieję, że nigdy gemeli u mnie nie będzie. Co to to nie. Teraz jakoś tak się zainteresowałam tym, żeby zrobić porządek z kwiatami. Do tej pory jakimś dziwnym trafem w ogóle nie zwracałam uwagi na to, w czym te kwiatki są. Po prostu był kwiatek i tyle. Ładny bo ładny, kwitł, rósł i zdobił. A jednak przyszedł teraz taki czas, że chciałabym je jakoś ładnie też zaaranżować
PromiennaZorza

Awatar użytkownika

Postautor: Filantrop » ndz wrz 11, 2016 11:15 pm

Ale to nie jest żaden problem. Znajdujesz po prostu sklep z doniczkami czy tam osłonkami zależy co wolisz kupujesz, wymieniasz i po całej sprawie. Żaden problem naprawdę ;) Polecam taką sprawą. W sumie też niedawno coś takiego zrobiłem, bo do tej pory mieliśmy każdą doniczkę z innej parafii. Jedna szklana, druga z plastiku, trzecia jeszcze inna. I myślałem, że to wygląda ciekawie, ael dopiero jak wymieniłem wszystkie na jednoakowe, to się przkoenałem co to znaczy, że doniczki mogą ciekawie wyglądać
Filantrop

Awatar użytkownika

Postautor: PromiennaZorza » pn wrz 12, 2016 12:42 am

A mógłbyś polecić jakiś dobry sklep, w którym te doniczki wszystkie kupiłeś? Bo ja szukam, ale jakoś mi średnio idzie znalezienie czegokolwiek. Zaraz się poddam i zostawię wszystko tak jak mam i tyle :/
PromiennaZorza

Awatar użytkownika

Postautor: Filantrop » pn wrz 12, 2016 2:54 am

Ja osłonki do doniczek kupiłem na stronie ladecora.pl i muszę przyznać, że jestem naprawdę zadowolony z tego efeketu, który uzykałem. No ale o tym to już pisałem w poprzednim poście trochę, to jak sobie wrócisz do niego to bedzięsz wiedziała czego się możesz spodziewać
Filantrop

Awatar użytkownika

Postautor: PromiennaZorza » pn wrz 12, 2016 5:45 am

No i piękny ten sklep. Nawet ceramiczne osłonki tam mają i wyglądają całkiem pięknie. Już sobie wyobrażam, jak się prezentują na moim parapecie. W takim razie nie pozostaje mi nic innego jak tylko składać zamówienie
PromiennaZorza

Awatar użytkownika

Postautor: Filantrop » pn wrz 12, 2016 7:24 am

Cieszę się, że się zdecydowałąś :)
Filantrop

Awatar użytkownika

meble kuchenne radomsko

Wróć do Zainteresowania