Egzamin FCE w Polsce

Postautor: bajer » ndz mar 13, 2016 1:44 pm

Sprawę mam do was, a dokładniej pytanie dotyczące egzaminów Cambridge English. Powiedzcie mi proszę jak się zapisać na egzamin FCE w Polsce? Przygotowuję się do niego już od ponad roku i myślę, że jestem gotowy aby do niego przystąpić. Szukam więc informacji na temat terminów oraz w ogóle jak się na taki egzamin dostać.
bajer

Awatar użytkownika

Postautor: ZuzaMuza » ndz mar 13, 2016 3:41 pm

Cześć. Więc tak, jeśli chodzi o sam proces zapisania się na egzamin Cambridge to najważniejsze informacje masz na stronie traktującej właśnie o egzaminach Cambridge – fce.pl. Generalnie wystarczy znaleźć odpowiednie centrum egzaminacyjne i uderzyć bezpośrednio do nich.
ZuzaMuza

Awatar użytkownika

Postautor: bartek » ndz mar 13, 2016 3:52 pm

Hej. Co do terminów i cen to przeglądnij adres https://fce.pl/terminy-i-ceny bo masz tam garść informacji. Swoją drogą sądziłem, że takie egzaminy są znacznie droższe. Biorąc pod uwagę korzyści jakie płyną z posiadania takiego certyfikatu to cena jest śmiesznie niska.
bartek

Awatar użytkownika

Postautor: bajer » ndz mar 13, 2016 5:12 pm

Dziękuję wam za szybką reakcje. Nawiązując do postu koleżanki zapytam jeszcze o jedną sprawę bo widzę, że stała się kluczowa. Gdzie znajdę bazę takich ośrodków w Polsce? Są w ogóle jakieś?
bajer

Awatar użytkownika

Postautor: ZuzaMuza » ndz mar 13, 2016 6:43 pm

Oczywiście, że są. Znajdują się w niemal wszystkich największych miastach, a listę ośrodków Cambridge również znajdziesz na wspomnianej przeze mnie stronie. Z pewnością znajdziesz jakiś niedaleko miejsca zamieszkania. Ważne jest to, że wymienione na fce.pl ośrodki są centrami autoryzowanymi więc i zatwierdzonymi przez brytyjskie Cambridge English.
ZuzaMuza

Awatar użytkownika

Postautor: bajer » ndz mar 13, 2016 8:05 pm

Takich właśnie informacji szukałem. Teraz mam już pełne dane nt egzaminów Cambridge i już szykuję się do przystąpienia do FCE.
bajer

Awatar użytkownika

meble kuchenne radomsko

Wróć do Zainteresowania