Pomocy!!! Znacie może jakichś specjalistów od rolet z Poznania?

Postautor: MintQueen » czw cze 15, 2017 9:28 pm

Witajcie, Kochani! Bardzo liczę na Waszą pomoc :). Chciałabym zamówić rolety o wyglądzie dopasowanym do aranżacji mojego mieszkania. Ale zupełnie nie wiem, do kogo w Poznaniu mogłabym się udać. Jasne, jest Google... Tylko że do miasta wprowadziłam się całkiem niedawno, a jak wiecie w tych wszystkich komentarzach i opisach można znaleźć bardzo odmienne zdania. Może więc ktoś z mieszkańców stolicy Wielkopolski lub okolic będzie umiał mi pomóc.
MintQueen

Awatar użytkownika

Postautor: bartek » pt cze 16, 2017 12:16 am

A to dopiero dziwne. Większość osób na Twoim miejscu pojechałaby do jakiegoś wielkiego sklepu i zakupiła coś o przyzwoitym wyglądzie. Jeśli tylko czegoś się dowiem od znajomych, to na pewno tu napiszę. :)
bartek

Awatar użytkownika

Postautor: MintQueen » pt cze 16, 2017 2:58 am

Dla mnie akurat bardzo ważne jest to, żebym dobrze czuła się w mieszkaniu. Duże miasto trochę mnie przeraża... No ale wiadomo, kwestie zawodowe. ;)
MintQueen

Awatar użytkownika

Postautor: ZuzaMuza » pt cze 16, 2017 3:47 am

Cześć! Autorko tematu, jeśli chodzi Ci o naprawdę wysokiej jakości rolety w Poznaniu możesz liczyć na Sundeco. To prawdziwi specjaliści od różnych przesłon okiennych. Wszystkie projekty wykonują indywidualnie i wcale nie zajmuje im to wiele czasu. No i zajmą się też montażem.
ZuzaMuza

Awatar użytkownika

Postautor: MintQueen » pt cze 16, 2017 4:12 am

Bardzo, bardzo dziękuję. :) Jak tylko będę miała więcej czasu, zajrzę na ich stronę i poczytam trochę o tym, co oferują. Teraz muszę zająć się kilkoma pudłami...
MintQueen

Awatar użytkownika

Postautor: bartek » pt cze 16, 2017 5:25 am

Witam ponownie. Rozmawiając ze znajomymi, ustaliłem, że Sundeco.com.pl będzie wyborem bez pudła. ;) Jedna osoba powiedziała mi nawet, że jak chodzi o rolety Poznań nie ma nic lepszego do zaoferowania. Tak więc 2:0 dla nich. :)
bartek

Awatar użytkownika

Postautor: MintQueen » pt cze 16, 2017 6:44 am

Hahahah, brzmi to naprawdę dobrze. Tak w ogóle to jestem na stronie i widzę, że oferują dokładnie to, czego bym oczekiwała. Teraz muszę tylko wybrać najbardziej odpowiedni dla mnie model. :)
MintQueen

Awatar użytkownika

Postautor: bartek » pt cze 16, 2017 8:45 am

W takim razie życzę powodzenia. Polecam także porozmawiać z konsultantami. Na pewno będą mieli jakieś dobre rady, które okażą się pomocne.
bartek

Awatar użytkownika

meble kuchenne radomsko

Wróć do Rozmowy o wszystkim i innych rzeczach