Czy opłaca się serwisować lokówki przemysłowe Kraków - jakie ceny?

Postautor: misza » wt maja 23, 2017 12:44 am

Czy ktoś ma może doświadczenia z serwisami lodowek przemysłowych i moglby sie wypowiedzieć czy to sie oplaca, ile trwa i gdzie najlepiej sie zglosic? Byłbym bardzo wdzieczny bo liczy sie dla mnie teraz kazdy grosz a nie moge sobie pozwolic na trzymanie wadliwych lodówek.
misza

Awatar użytkownika

Postautor: PromiennaZorza » wt maja 23, 2017 2:42 am

Oddaj na gwarancje.
PromiennaZorza

Awatar użytkownika

Postautor: Rozgwiazda » wt maja 23, 2017 4:31 am

Jak serwis lodówek przemysłowych Kraków to tylko w http://serwis-lodowek-krakow.pl/. Polecam bo sama korzystałam i jestem bardzo zadowolona tak z cen jak i trwałości naprawionych urządzeń. Niestety nie obejmowała mnie gwarancja bo nie mogłam sobie pozwolić na nowe lodówki, a po roku działalności jedna zaczęła szwankować. Naprawa przebiegła szybko i tanio także duży plus dla firmy.
Rozgwiazda

Awatar użytkownika

Postautor: bartek » wt maja 23, 2017 5:42 am

Sporo dobrego słyszałem o tej firmie ale póki co nie korzystałem bo wszystko u mnie chodzi jak w zegarku :)
bartek

Awatar użytkownika

Postautor: misza » wt maja 23, 2017 6:10 am

Też nie mam nowych sprzetów, przynajmniej nie wszystkie. Fajnie ze odpowiedziałaś bo załamać się można. ZUSy do opłacenia mi jeszcze zostały a tu taki numer. Mam nadzieje ze nie policzą sobie za dużo.. Dzięki i pozdrawiam a temat leci do zamknięcia.
misza

Awatar użytkownika

meble kuchenne radomsko

Wróć do Rozmowy o wszystkim i innych rzeczach