Pytanie o zakupy w outletach odzieżowych – co o tym myślicie?

Postautor: PromiennaZorza » śr kwie 19, 2017 12:53 am

Cześć! Jakie macie wrażenia z robienia zakupów w odzieżowych outletach online? Wrażenia dobre, złe? Pytam dlatego, że do tej pory specjalnie się tym nie interesowałam, ale ciuchy coraz droższe i zaczynam się zastanawiać nad tym czy warto w ogóle kupować tam.
PromiennaZorza

Awatar użytkownika

Postautor: Rozgwiazda » śr kwie 19, 2017 3:04 am

Ja tam nie mam żadnych zastrzeżeń. Nie od dzisiaj kupuję odzież z końcówek kolekcji i jeszcze się nie zawiodłam. Oczywiście ostrzegam od razu, nie daj się nabrać na te różne dziwne sklepy zagraniczne co to mają gdzieś siedzibę na dalekim wschodzie. To podejrzane, ale jak znajdziesz ceniony sklep to naprawdę warto.
Rozgwiazda

Awatar użytkownika

Postautor: Casiopeia » śr kwie 19, 2017 5:33 am

Co do tych cenionych sklepów to naprawdę polecam zajrzeć tutaj https://sklep.royal-shop.pl/. Bardzo bogata oferta tylko markowej odzieży, znanych producentów. Wiecznie znajduję tutaj naprawdę całkiem świeże kolekcje, ale końcówki i dlatego ceny są super! Też nie mam złych doświadczeń z takimi zakupami. Skoro można kupować pełnowartościową odzież taniej to dlaczego nie?
Casiopeia

Awatar użytkownika

Postautor: misza » śr kwie 19, 2017 7:09 am

Razem z żoną od dawna zaopatrujemy się w takich outletach, może nie mam parcia na odzież markową, ale na pewno jest lepiej wykonana i warto sobie kupować.
misza

Awatar użytkownika

Postautor: PromiennaZorza » śr kwie 19, 2017 7:52 am

Ja może też takiego parcia nie mam na markowe, ale za to na pewno mam na to co modne. Fajnie, że dostałam ten link do sklepuRoyal Shop. Rozumiem, że można mu zaufać?
PromiennaZorza

Awatar użytkownika

Postautor: bartek » śr kwie 19, 2017 9:31 am

Bardzo często kupuję tam koszule, teraz jest fajna kolekcja w ogóle https://sklep.royal-shop.pl/pl/c/RALPH-LAUREN/215. Żadnych problemów ze sklepem, szybka wysyłka, dostawa nie jest droga, jakość pierwsza klasa, nie spotkałem się z ubraniami wybrakowanymi, a takie niestety w innych sklepach się trafiają…profesjonalne podejście i tyle.
bartek

Awatar użytkownika

meble kuchenne radomsko

Wróć do Rozmowy o wszystkim i innych rzeczach