Które apartamenty na wynajem w Warszawie polecacie?

Postautor: MintQueen » czw lut 09, 2017 3:51 am

Hej. Mam już dosyć nocowania w Warszawie w hotelach, gdyż często jest tam głośno, tłoczno, a ceny za nocleg nie są zachęcające. Podobno ciekawą alternatywa dla hoteli są apartamenty na wynajem, ale przyznaję, że nigdy jeszcze z tej opcji nie korzystałam. A Wy wynajmowaliście już kiedyś apartamenty w Warszawie? Jeśli tak, to które z nich moglibyście mi polecić?
MintQueen

Awatar użytkownika

Postautor: ZuzaMuza » czw lut 09, 2017 6:43 am

Polecam Ci zapoznanie się z ofertą http://warsawdesignapartments.pl/wynajem/. Sa tam opisane luksusowe apartamenty na wynajem w Warszawie, które w przeciwieństwie do wielu dużych obiektów hotelowych zapewniają poczucie niezależności, przestronność, a także ciszę i spokój. Są elegancko urządzone i bezpieczne, a ponadto posiadają pełne wyposażenie. Zlokalizowane są w centrum stolicy, na warszawskiej Woli niedaleko Śródmieścia. Ceny za ich wynajem nie są wygórowane, biorąc pod uwagę ich metraż oraz standard.
ZuzaMuza

Awatar użytkownika

Postautor: MintQueen » czw lut 09, 2017 9:15 am

Dzięki za ofertę. Widze, ze jest tam całkiem sporo apartamentów do wynajęcia do wyboru. A czy któryś z nich mogłabyś mi szczególnie polecić?
MintQueen

Awatar użytkownika

Postautor: ZuzaMuza » czw lut 09, 2017 10:32 am

Nie mam jednego swojego ulubionego apartamentu. Za każdym razem, gdy przyjeżdżam do Warszawy, wybieram inne mieszkanie. Ostatnio np. wybrałam apartament „Palma”, gdyż spodobał mi się jego ekskluzywny wystrój. A kiedyś zdecydowałam się na apartament „Nowy Świat”, który jest urządzony w stylu typowym dla klimatu śródziemnomorskiego.
ZuzaMuza

Awatar użytkownika

Postautor: MintQueen » czw lut 09, 2017 11:11 am

Aha. No ja własnie przegladam zdjęcia poszczegolnych apartamentów i mam już kilka swoich typów. Ciężko mi się zdecydować na jeden z nich, gdyż każdy z zaprezentowanych apartamentów ma jakiś swój niepowtarzalny klimat.
MintQueen

Awatar użytkownika

meble kuchenne radomsko

Wróć do Rozmowy o wszystkim i innych rzeczach