Komu zlecić napisanie pracy dyplomowej?

Postautor: Filantrop » pt lis 25, 2016 4:48 am

Cześć! Zdecydowałem właśnie, że mam dość i zlecam napisanie pracy dyplomowej osobie, która się na tym zna i której sprawia to przyjemność - ja mam dość… Może znacie kogoś dobrego w te klocki albo korzystaliście z usług jakiejś firmy zajmującej się tego typu zleceniami?
Filantrop

Awatar użytkownika

Postautor: Iluzjonista » pt lis 25, 2016 5:52 am

Rozumiem Cię kolego, nie ma sensu tracić czasu na głupią pracę dyplomową, jak i tak potem robotę ciężko znaleźć… Ale słyszałem, że jest super firma, którą wszyscy chwalą e-praca-dyplomowa.pl i że piszą prace dyplomowe na piąteczki.
Iluzjonista

Awatar użytkownika

Postautor: MintQueen » pt lis 25, 2016 8:43 am

Korzystałam z ich usług :) Cena pracy magisterskiej jaką dla mnie napisali była równie dobra, jak treść pracy. Nie ma chyba nikogo na rynku, kto zrobiłby to lepiej. Nie będziesz musiał się niczym martwić, nic robić, a piąteczka na dyplomie pojawi się sama - no, musisz pociemniać coś na obronie, ale chyba z tym dasz sobie radę.
MintQueen

Awatar użytkownika

Postautor: Filantrop » pt lis 25, 2016 8:55 am

Skoro za pracę magisterską wzięli spoko cenę to chyba licencjat będzie tańszy, co? Wiem, ile praca licencjacka kosztuje, magisterska, ewentualnie kilka złotych mniej, gdy ma być krótsza. Mam nadzieję, że cena mnie nie zabije… Nie mogę poprosić rodziców o hajs. Niechby się tylko dowiedzieli, że komuś zlecam napisanie czegoś za mnie…
Filantrop

Awatar użytkownika

Postautor: MintQueen » pt lis 25, 2016 11:08 am

Odkładaj kasę już teraz, to nie przerośnie Cię zapłacenie całej sumy.
MintQueen

Awatar użytkownika

meble kuchenne radomsko

Wróć do Rozmowy o wszystkim i innych rzeczach