Strona 1 z 1

Erotyczne gadżety – co polecacie?

Post: śr paź 26, 2016 8:21 pm
autor: bro-war
Witam wszystkich! Czy znajdę tutaj osoby mogące mi polecić jakieś ciekawe gadżety erotyczne na sympatyczne wieczory we dwoje? :D Chcę ze swoją narzeczoną spróbować czegś nowego i tak naprawdę nie mam pojęcia od czego zacząć. Może jakieś fajne porady? Będę wdzięczny ;)

Erotyczne gadżety – co polecacie?

Post: śr paź 26, 2016 10:51 pm
autor: bajer
Co to za pytanie? Zajrzyj sobie kolego na stronę internetową myRedroom i wybierz coś ciekawego co Ci się podoba. Tutaj nie da się raczej niczego sensownego doradzić, po prostu musisz sobie wybrać to na co masz ochotę.

Erotyczne gadżety – co polecacie?

Post: czw paź 27, 2016 1:33 am
autor: łowca
Jak lubisz hardkor to ja polecam zajrzeć sobie tutaj http://myredroom.com.pl/bdsm :D BDSM to jest to, ale oczywiście obie strony muszą się godzić na takie czasem poniżające zabawy. Generalnie jednak jak już raz tego spróbujesz to później tak naprawdę bardzo trudno jest się od tego oderwać.

Erotyczne gadżety – co polecacie?

Post: czw paź 27, 2016 3:58 am
autor: PromiennaZorza
Według mnie Kolego powinniście po prostu wspólnie powinniśmy sobie coś wybierać spośród akcesoriów erotycznych ze sklepu internetowego. Skoro nie macie zupełnie doświadczenia w tej kwestii to warto według mnie usiąść sobie właśnie przez komputerkiem i po prostu poszukać czegoś ciekawego co może Wam się spodobać.

Erotyczne gadżety – co polecacie?

Post: czw paź 27, 2016 5:21 am
autor: misza
W sumie racja, że warto razem coś wybrać.

Erotyczne gadżety – co polecacie?

Post: czw paź 27, 2016 8:04 am
autor: bajer
A na samotne wieczory polecam coś z tego http://myredroom.com.pl/fleshlight, bardzo fajna sprawa :D Materiał tych zabawek bardzo dobrze imituje naturalną skórę intymnych części ciała :]