Erotyczne gadżety – co polecacie?

Postautor: bro-war » śr paź 26, 2016 8:21 pm

Witam wszystkich! Czy znajdę tutaj osoby mogące mi polecić jakieś ciekawe gadżety erotyczne na sympatyczne wieczory we dwoje? :D Chcę ze swoją narzeczoną spróbować czegś nowego i tak naprawdę nie mam pojęcia od czego zacząć. Może jakieś fajne porady? Będę wdzięczny ;)
bro-war

Awatar użytkownika

Postautor: bajer » śr paź 26, 2016 10:51 pm

Co to za pytanie? Zajrzyj sobie kolego na stronę internetową myRedroom i wybierz coś ciekawego co Ci się podoba. Tutaj nie da się raczej niczego sensownego doradzić, po prostu musisz sobie wybrać to na co masz ochotę.
bajer

Awatar użytkownika

Postautor: łowca » czw paź 27, 2016 1:33 am

Jak lubisz hardkor to ja polecam zajrzeć sobie tutaj http://myredroom.com.pl/bdsm :D BDSM to jest to, ale oczywiście obie strony muszą się godzić na takie czasem poniżające zabawy. Generalnie jednak jak już raz tego spróbujesz to później tak naprawdę bardzo trudno jest się od tego oderwać.
łowca

Awatar użytkownika

Postautor: PromiennaZorza » czw paź 27, 2016 3:58 am

Według mnie Kolego powinniście po prostu wspólnie powinniśmy sobie coś wybierać spośród akcesoriów erotycznych ze sklepu internetowego. Skoro nie macie zupełnie doświadczenia w tej kwestii to warto według mnie usiąść sobie właśnie przez komputerkiem i po prostu poszukać czegoś ciekawego co może Wam się spodobać.
PromiennaZorza

Awatar użytkownika

Postautor: misza » czw paź 27, 2016 5:21 am

W sumie racja, że warto razem coś wybrać.
misza

Awatar użytkownika

Postautor: bajer » czw paź 27, 2016 8:04 am

A na samotne wieczory polecam coś z tego http://myredroom.com.pl/fleshlight, bardzo fajna sprawa :D Materiał tych zabawek bardzo dobrze imituje naturalną skórę intymnych części ciała :]
bajer

Awatar użytkownika

meble kuchenne radomsko

Wróć do Rozmowy o wszystkim i innych rzeczach