Udogodnienia do magazynu

Postautor: misza » śr paź 26, 2016 9:33 pm

Hej. Sprawa magazynu mnie tutaj przyciąga. No wygląda to tak, że spać mi nie daje po nocach po prostu i się robi jedna wielka masakra u mnie. No nie umiem sobie z tym poradzić i wszystko się wali przy każdej nowej dostawie albo większych zamówieniach
misza

Awatar użytkownika

Postautor: bartek » czw paź 27, 2016 12:10 am

Ech kolego… A próbowałeś sobie wdrożyć jakiś system magazynowy WMS, dzięki któremu sobie wszystko poukładasz i w porządku ustawisz? Bo moim zdaniem warto sobie coś takiego zrobić i już nie bawić się z niczym więcej tylko porządnie to załatwić. A rozwiazenie jest sprawzone i je mogę polecic
bartek

Awatar użytkownika

Postautor: misza » czw paź 27, 2016 1:51 am

A możesz o tym coś więcej trochę opowiedzieć? No bo mnie tym zaintrygowałeś tak przyznam szczerze i chętnie bym cos więcej porobił w tym temacie. A szukanie samemu jest be sensu, jak mam tu pod ręką kogoś, kto się na tym zna i już testował to w praktyce
misza

Awatar użytkownika

Postautor: bartek » czw paź 27, 2016 2:24 am

No mógłbym sporo opowiadać na temat tego jak to działa, ale mogę Ci też polecić strone hkk-consult.pl/rozwiazania/system-zarzadzania-magazynem-wms i tutaj sobie po prostu na ten temat sporo możesz poczytać. Na pewno będziesz zadowolony bardziej niż ja bym Ci opowiadał jakoś pokraczne wszystko :P
bartek

Awatar użytkownika

Postautor: PromiennaZorza » czw paź 27, 2016 3:41 am

Te informacje Ci zdecydowanie wystarczą co kolega Ci link dał. No ale warto wiedzieć, że działa to dosyć dobrze i ja też korzystam z tego typu systemu i jestem bardzo zadowolona. Te kody kreskowe, skanowanie, to wszystko jest po prostu dobre
PromiennaZorza

Awatar użytkownika

Postautor: misza » czw paź 27, 2016 5:55 am

Poczytałem trochę tego wszystkiego co na tej stronie jest i musze przyznać, że jest to coś, w co jestem w stanie zainwestować, bo wygląda to całkiem ciekawie
misza

Awatar użytkownika

Postautor: misza » czw paź 27, 2016 7:00 am

No to bardzo się w takim razie ciesze, że mogłem Ci pomóc i nakłonić do udogodnienień nowych w magazynie
misza

Awatar użytkownika

meble kuchenne radomsko

Wróć do Rozmowy o wszystkim i innych rzeczach