Materac do łóżeczka dziecięcego

Postautor: mniszka » pn paź 17, 2016 5:19 am

Cześć wszystkim! Czy możecie polecić mi jakieś dobre materace do łóżeczka dziecięcego? Kom-pletnie nie orientuję się w tym temacie, a zależy mi na tym, by robić zakupy świadomie i żeby mojemu dziecku było wygodnie.;) Słyszałam nawet, że dzięki dobrze przygotowanemu łóżeczku maluch może dłużej spać i mama ma dłużej spokój…:D Ale poważnie, chcę dobrze wydać swoje pieniądze i zainwestować w zdrowie dziecka. Co u Was się sprawdziło, a czego nie polecacie?:)
mniszka

Awatar użytkownika

Postautor: bartek » pn paź 17, 2016 6:14 am

troje dzieci, trzy łóżeczka i trzy doświadczenia – zawsze mamy w czym doradzać innym rodzi-com.:D najbardziej sprawdził się nam wygodny materac dla dziecka Hevea i faktycznie to jest tak, że w dobrze przygotowanym posłaniu maluchy mogą spać dłużej i rodzice mają więcej czasu dla siebie. A ten czas naprawdę jest cenny i się przydaje.
bartek

Awatar użytkownika

Postautor: florystka » pn paź 17, 2016 7:38 am

Hevea ma też bardzo dobre materace nawierzchniowe – zdecydowanie mogę polecić.;) ma-my kilka takich i używamy ich w celach turystycznych, dzieci też z tego korzystają. Jednak do wygody człowiek się przyzwyczaja, trudno byłoby przerzucić się z wygodnego łóżka na twardą ziemię, na samą myśl zaczyna mnie wszystko boleć.:D
florystka

Awatar użytkownika

Postautor: łowca » pn paź 17, 2016 9:35 am

materace kieszeniowe są dobre. W ogóle my na własnej skórze przetestowaliśmy jak to jest z tym łóżeczkiem dziecięcym i wygodą. Nasze dziecko bardzo krótko i źle spało, budziło się, marudziło, wszyscy się męczyliśmy. Wiecie jak to jest, kiedy maluch jest nieszczęśliwy to przechodzi na wszystkim. A potem chodzisz po pokoju i huśtasz pół nocy, by zasnęło na dwie godziny.;) bardzo się zdziwiliśmy, gdy problem minął po… wymianie materaca. Koleżanka żony doradziła nam, że może jest po prostu niewygodnie – myśmy już prawie po lekarzach zaczęli chodzić, by szukać jakichś chorób i innych powodów…;)
łowca

Awatar użytkownika

Postautor: Meg » pn paź 17, 2016 9:49 am

ja kupowałam materace piankowe, nie bardzo drogie, ale nigdy nie było z tym żadnych proble-mów. Dzisiaj konkurencja jest spora i naprawdę nie trzeba wiele wydać, by kupić coś przyzwoitej jakości.
Meg

Awatar użytkownika

meble kuchenne radomsko

Wróć do Rozmowy o wszystkim i innych rzeczach