Jakie są ceny tłumaczeń technicznych?

Postautor: ZuzaMuza » śr wrz 21, 2016 10:40 pm

Może ktoś się orientuje? Potrzebny mi jest tłumacz techniczny polsko angielski i nie mam pojęcia, ile takie usługi mogą kosztować, więc nie wiem jak mam wybrać wobec tego tłumacza
ZuzaMuza

Awatar użytkownika

Postautor: Casiopeia » czw wrz 22, 2016 1:28 am

Nie wiem też ale sądzę, że nie tylko cena jest ważna w tym przypadku i jeśli akurat chodzi o rzeczy techniczne to chyba nie możesz patrzeć tylko i wyłącznie na cenę tylko jakość tłumaczenia. Tak mi się wydaje…
Casiopeia

Awatar użytkownika

Postautor: Rozgwiazda » czw wrz 22, 2016 2:38 am

To prawda, cena to tylko jedna ze składowych, ważniejsze chyba jest, żebyś miała idealnie przetłumaczone prawda? Więc wydaje mi się, że lepiej zapłacić trochę więcej i na przykład wybrać biuro tłumaczeń niż na przykład jakiegoś studenta, który ceny na pewno zaproponuje niskie, ale czy usługę wykona dobrze? Wątpię
Rozgwiazda

Awatar użytkownika

Postautor: ZuzaMuza » czw wrz 22, 2016 4:36 am

Dlatego też nie szukam raczej takich osób tylko właśnie biur ale obawiam się, że to jest drogie
ZuzaMuza

Awatar użytkownika

Postautor: PromiennaZorza » czw wrz 22, 2016 6:43 am

Wiesz co, jak cena jest dla ciebie taka ważna to po prostu pytaj o ceny jak nie masz podane bezpośrednio na stronach, możesz dzwonić czy pisać maile i w ten sposób zrób sobie selekcję. Na niektórych stronach możesz też zrobić sobie wycenę, to jest całkowicie za darmo i od razu będziesz wiedzieć ile musisz wydać. Dobrze jest tak zrobić bo ceny mogą się różnić w zależności od różnych rzeczy nawet jak ogólne ramy są podane
PromiennaZorza

Awatar użytkownika

Postautor: ZuzaMuza » czw wrz 22, 2016 8:34 am

Ok, to takich ofert będę szukać, dzięki wielkie za konkretną odpowiedź, nie wiedziałam, że to takie dobre rozwiązanie. Pozdrawiam serdecznie
ZuzaMuza

Awatar użytkownika

Postautor: PromiennaZorza » czw wrz 22, 2016 11:23 am

Cieszę się, że pomogłam
PromiennaZorza

Awatar użytkownika

meble kuchenne radomsko

Wróć do Rozmowy o wszystkim i innych rzeczach