Jak zwalczyć nudę w sypialni.

Postautor: Filantrop » czw wrz 15, 2016 12:46 am

Jeszcze kilka lat temu, kiedy nasze małżeństwo trwało niespełna dziesięc lat, nasza sypialnia była bardzo mocno eksploatowana. Co tam sypialnia, cały dom aż chodził. Od jakiegoś czasu nie chce nam się tak często podejmować gier miłosnych i za bardzo to nie wiemy czemu, bo zdoriwe dopisuje i w dalszym ciągu jesteśmy atrakcyjni. Co można na to poradzić.
Filantrop

Awatar użytkownika

Postautor: Iluzjonista » czw wrz 15, 2016 3:18 am

Nie wiem czy po prostu w zwykłą rutynę ne wpadliście. Może się okazać, że po prostu btak wam nowości, które seks urozmaicają, a co za tym idzei wiążą jeszcze bardziej związaek. Warto spróbować pójść w tym kierunku, bo nawet jak myślicie, że już wszystko na ten temat wiecie, to gwarantuje Ci, że nie wiecie.
Iluzjonista

Awatar użytkownika

Postautor: Filantrop » czw wrz 15, 2016 5:50 am

Trochę masz racji, ale chyba bedziemy musieli wyjść poza dom, żeby to życie seksualne urozmaicić.
Filantrop

Awatar użytkownika

Postautor: MintQueen » czw wrz 15, 2016 8:45 am

Poza dom też można... Spotkania w plenerze są bardzo podniecające, przynajmniej ja z moim partnerem bardzo je lubimy. Jest jeszcze jedna ważna zasada, otóż nie można się blokować, jeśli chodzi o rozmowy o seksie. Trzeba ze sobą rozmawiać i mówić czego się oczekuje od partnera. Najwyżej ten nie zaakceptuje preferencji i bedzie trzeba szukać innego rozwiązania.
MintQueen

Awatar użytkownika

Postautor: ZuzaMuza » czw wrz 15, 2016 9:27 am

Zgadzam się z Tobą, ale można też pójść drgoą na skróty i to akurat ja sprawdziłam. Chodzi mi o afrodyzjaki jak tutaj http://sexelixir.eu/afrodyzjaki, które są bardzo pomocne w wielu sytuacjach. Łatwiej dzieki nim nawiązac seksulany kontakt.
ZuzaMuza

Awatar użytkownika

Postautor: MasterFlamaster » czw wrz 15, 2016 10:03 am

Sama rozmowa też może być afrodyzjakiem. Ostatnio miałem okazje poznać czym tak naprawdę są afrodyzjaki i jestem trochę przygotowany do tematu. Warto szukać dla siebie najlepszego rozwiązania.
MasterFlamaster

Awatar użytkownika

Postautor: Casiopeia » czw wrz 15, 2016 10:39 am

Na mnie zawsze działa spanish fly, oczywiście kupowana tylko u najlepszych, jak w tym sklepie, o któym już koleżanka wspomniała. Jak kupisz z niewiadomego źródła to więcej kłopotu może być z tego niż pożytku. Spróbujcie z tą muchą, bo w moim związku się sprawdziła. Kosztuje niewiele, a zabawy dzięki niej jest bardzo dużo.
Casiopeia

Awatar użytkownika

meble kuchenne radomsko

Wróć do Rozmowy o wszystkim i innych rzeczach