Drzwi drewniane czy metalowe do domu?

Postautor: Iluzjonista » wt wrz 13, 2016 10:38 pm

Dzień dobry. Mam tutaj pytanie mam wrażenie, że chyba dosyć ciekawe i chcę je poddać do dyskusji z moimi kolegami z forum :) Tak przy okazji wymiany drzwi zewnętrznych w swoim domu pytam o to. Mianowicie chodzi o to czy na zewnątrz lepiej jest wybrać drzwi drewniane czy jakieś z metalu zrobione? Co o tym sądzicie? Bo ja nie wiem właśnie co mam myśleć na ten temat i się zastanawiam właśnie. Tak mnie kuszą te drzwi drewniane, bo one są po prostu piękne i prezentują się super, ale czy są bezpieczne? Mam jednak wrażenie, że te drzwi z metalu są chyba bardziej wytrzymałe i trudniejsze do sforsowania.
Iluzjonista

Awatar użytkownika

Postautor: MasterFlamaster » śr wrz 14, 2016 1:31 am

Jak dla mnie to nie ma chyba żadnej różnicy. No może tylko estetyczna, ale jak dla mnie to zdecydowanie wygrywają drzwi drewniane. Żadne inne nie będą tak ładne. Zresztą wejdź sobie na stronę http://drzwiwloskie.pl/drzwi-zewnetrzne-wejsciowe/drewniane/ i popatrz jak się takie drzwi prezentują. No aż chcę z domu wychodzić, żeby na nie patrzeć. Jeszcze jak się ma cała elewację domu ładnie odpicowaną, to takie drzwi jeszcze większego smaczku całemu domu nadają. Polecam :)
MasterFlamaster

Awatar użytkownika

Postautor: PromiennaZorza » śr wrz 14, 2016 3:28 am

Też jestem takiego zdania, że lepiej po prostu kupić to co się komu podoba. A jak producent to sprzedaje, to chyba może zapewnić, że jednak cały sprzęt, który się kupuje jest bezpieczny no nie? Ja bym się tyle aż nie zastanawiała nad tą całą sprawą, tylko po prostu kupiła to na co nas stać i to co się nam najbardziej podoba. I tyle, żadna filozofia, prosta sprawa.
PromiennaZorza

Awatar użytkownika

Postautor: Iluzjonista » śr wrz 14, 2016 4:37 am

No chyba macie tutaj rację muszę Wam powiedzieć. Wszedłem tutaj na taką stronę http://drzwiwloskie.pl/drzwi-zewnetrzne-wejsciowe/ i patrze na te drzwi i jestem gotowy jednak je kupić. I chyba naprawdę te drewniane kupie, bo mi się najbardziej podobają i chętnie nawet je kupię. Kurczę, dobrze, że Was zapytałem, teraz nie będę sobie w brodę pluć, że zrobiłem źle :P
Iluzjonista

Awatar użytkownika

Postautor: MasterFlamaster » śr wrz 14, 2016 6:56 am

No widzisz, zawsze jest lepiej zapytać kogoś i się zapytać, upewnić ;)
MasterFlamaster

Awatar użytkownika

meble kuchenne radomsko

Wróć do Rozmowy o wszystkim i innych rzeczach