Strona 1 z 1

Gdzie kupię naklejki 3D i fajne plakaty?

Post: pn sie 29, 2016 1:46 am
autor: Meg
Siema, szukam takich fajnych naklejek 3d to znaczy wypukłych, na których można umieścić logo firmy oraz plakatów. Gdzie takie rzeczy mogę zamówić i ile to może kosztować?

Gdzie kupię naklejki 3D i fajne plakaty?

Post: pn sie 29, 2016 2:46 am
autor: bartek
Bardzo atrakcyjne plakaty możesz kupić tutaj naklejki-lodz.pl/plakaty.html. Z tego co wiem ceny zależą od materiału, ale najtańsze kosztują zaledwie kilkanaście złtych. Zresztą dokładnie poczytaj sobie wszystko w zakładce ceny. W każdym razie wydruk mają najlepszej jakości, co zresztą widać na pierwszy rzut oka.

Gdzie kupię naklejki 3D i fajne plakaty?

Post: pn sie 29, 2016 2:58 am
autor: florystka
Na bank kupisz też w tym sklepie naklejkę 3 D. Tak jak mówisz to sa takie wypukłe. Są dobrą alternatywa dla tradycyjnych płaskich naklejek. Wyglądają bardzo nowocześnie. Też zamawiałam takie i jestem bardzo zadowolona.

Gdzie kupię naklejki 3D i fajne plakaty?

Post: pn sie 29, 2016 5:43 am
autor: łowca
Również polecam drukarnię wielkoformatową S-KOM. Znajdziesz u nich wszystko i naklejki i roll-upy i plakaty, co tylko zechcesz, a jakość z najwyższej pulki. Jeżeli zależy ci na dokładnym odwzorowaniu kolorów to uderzaj do nich. Pod tym względem są bezkonkurencyjni. Kolor jest dokładnie taki sam jak w projekcie. za pierwszym razem nie mogłem uwierzyć, bo byłem przyzwyczajony do różnicy w odcieniach.

Gdzie kupię naklejki 3D i fajne plakaty?

Post: pn sie 29, 2016 7:50 am
autor: florystka
Od samej drukarni wiele zależy, dlatego zanim podejmiesz decyzje najlepiej sprawdź dokładnie opinie na temat danej firmy w Internecie. Zajmie ci to tylko chwilę, a przynajmniej będziesz wiedzieć czego możesz się spodziewać i gdzie najlepiej drukować. Różnie to bywa, tak jak kolega pisał nie wszystkie drukarnie mają dobrą jakość. Niektóre utną ci krzywo, inne skiepszczą kolory. Roźnie też liczą ceny. upewnij się czy cena jest podana brutto czy netto.