Gdzie kupię naklejki 3D i fajne plakaty?

Postautor: Meg » pn sie 29, 2016 1:46 am

Siema, szukam takich fajnych naklejek 3d to znaczy wypukłych, na których można umieścić logo firmy oraz plakatów. Gdzie takie rzeczy mogę zamówić i ile to może kosztować?
Meg

Awatar użytkownika

Postautor: bartek » pn sie 29, 2016 2:46 am

Bardzo atrakcyjne plakaty możesz kupić tutaj naklejki-lodz.pl/plakaty.html. Z tego co wiem ceny zależą od materiału, ale najtańsze kosztują zaledwie kilkanaście złtych. Zresztą dokładnie poczytaj sobie wszystko w zakładce ceny. W każdym razie wydruk mają najlepszej jakości, co zresztą widać na pierwszy rzut oka.
bartek

Awatar użytkownika

Postautor: florystka » pn sie 29, 2016 2:58 am

Na bank kupisz też w tym sklepie naklejkę 3 D. Tak jak mówisz to sa takie wypukłe. Są dobrą alternatywa dla tradycyjnych płaskich naklejek. Wyglądają bardzo nowocześnie. Też zamawiałam takie i jestem bardzo zadowolona.
florystka

Awatar użytkownika

Postautor: łowca » pn sie 29, 2016 5:43 am

Również polecam drukarnię wielkoformatową S-KOM. Znajdziesz u nich wszystko i naklejki i roll-upy i plakaty, co tylko zechcesz, a jakość z najwyższej pulki. Jeżeli zależy ci na dokładnym odwzorowaniu kolorów to uderzaj do nich. Pod tym względem są bezkonkurencyjni. Kolor jest dokładnie taki sam jak w projekcie. za pierwszym razem nie mogłem uwierzyć, bo byłem przyzwyczajony do różnicy w odcieniach.
łowca

Awatar użytkownika

Postautor: florystka » pn sie 29, 2016 7:50 am

Od samej drukarni wiele zależy, dlatego zanim podejmiesz decyzje najlepiej sprawdź dokładnie opinie na temat danej firmy w Internecie. Zajmie ci to tylko chwilę, a przynajmniej będziesz wiedzieć czego możesz się spodziewać i gdzie najlepiej drukować. Różnie to bywa, tak jak kolega pisał nie wszystkie drukarnie mają dobrą jakość. Niektóre utną ci krzywo, inne skiepszczą kolory. Roźnie też liczą ceny. upewnij się czy cena jest podana brutto czy netto.
florystka

Awatar użytkownika

meble kuchenne radomsko

Wróć do Rozmowy o wszystkim i innych rzeczach