Nowoczesność i elegancja w lampach.

Postautor: Filantrop » czw lip 07, 2016 6:43 am

Szukam jakiś takich nowoczesnych i bardzo eleganckich lamp: żyrandoli, kinkietów, halogenów, czegokolwiek. Wprowadzam się do swojego pierwszego mieszkania, kawalerki i nie mogę sobie pozwolić na zagracanie bibelotami, znajomy fotograf mi poradził, żeby mieszkanie urządzić bardziej w nowoczesnym stylu, bo wtedy nabierze optycznie wielkości. I tu prośba do was: jak to urzadzić w miarę tanio?
Filantrop

Awatar użytkownika

Postautor: Rozgwiazda » czw lip 07, 2016 8:21 am

Kolega ci dobrze powiedział, bo faktycznie nie ma nic gorszego niż małe mieszkanie, ktore jest zagracone drobiazgami. Zbiera to tylko kurz i zasłania światło. Dlatego ja bym ci polecała zajrzeć na stronę sklepu Mariner w necie, szczególnie obejrzeć sobie linię Aquaform Squares. Tam masz duży wybór różnych rodzajów lamp dla siebie.
Rozgwiazda

Awatar użytkownika

Postautor: Filantrop » czw lip 07, 2016 9:16 am

No właśnie szczególnie podobają mi się oczka halogenowe, które zawsze wydawały mi się mega praktyczne i takie łatwe w utrzymaniu. Generalnie jak będę kiedyś miał większe mieszkanie albo dom to pewnie będę miał większe pole do popisu tez, ale na razie działam na tym co mam. Nie wiem natomiast jeszcze jak ogarnąć meble, ale coraz częściej myślę o takich na zamówienie.
Filantrop

Awatar użytkownika

meble kuchenne radomsko

Wróć do Rozmowy o wszystkim i innych rzeczach