Gdzie dostanę obrączki z tytanu, polećcie coś, prosze!

Postautor: ZuzaMuza » śr cze 07, 2017 12:22 am

Dzień dobry! Zakładam ten wątek, poniewaz mam nie lada problem... otóż jestem uczulona na złoto, za kilka miesięcy slub i powinnam juz pomyslec o obraczkach. Jeśli mam na sobie złoto dłużej niz godzinie, puchną mi palce itp., wiec musze znaleźć jakas alternatywe. Słyszałam o obrączkach tytanowych. Co o niech myślicie? I gdzie takie dostanę?
ZuzaMuza

Awatar użytkownika

Postautor: Casiopeia » śr cze 07, 2017 1:07 am

Hej, hej. My tez mamy obrączki z tytanu, ale z wlasngo wybory, bo po prostu bardziej nam sie podobaly. Te obraczki maja tez tę zaletę, że są niedrogie :) ja akurat kupilam je tutaj https://goldendreams.pl/Obraczki-tytanowe--c31 i sklep polecam jak najbardziej! My wybralismy 5.55 mm. Widzialam, ze sa tez obraczki z czarnego tytanu, oryginalne :D
Casiopeia

Awatar użytkownika

Postautor: florystka » śr cze 07, 2017 3:18 am

My tez mamy tytanowe obrączki z tego samego powodu, co założycielka wątku. Nie narzekam. Sa lżejsze niż obrączki złote, więc dla mnie jako dla osoby, ktora nigdy nie nosila pierscionkow, to bardzo dobrze
florystka

Awatar użytkownika

Postautor: mniszka » śr cze 07, 2017 5:04 am

Uwazam, z e tytanowe obrączki są bardzo oryginalne i nietypowe, bardzo mi sie podobaja. Moja przyjaciółka ma taką obrączkę już 3 lata i wciąż wygląda jak nowa.
mniszka

Awatar użytkownika

Postautor: Meg » śr cze 07, 2017 5:59 am

NA targach slubnych znalazłam wlasnie tytanowe obraczki i sie w nich zakochałam, wcześniej nawet nie wiedziałam, że można dostać obrączki z tytanu. Wiem ze takie wlasnie kupie przed swoim ślubem :)
Meg

Awatar użytkownika

Postautor: ZuzaMuza » śr cze 07, 2017 6:11 am

Dziękuję za Wasze odpowiedzi!
ZuzaMuza

Awatar użytkownika

meble kuchenne radomsko

Wróć do Porady