Chcę strać się o wizę do Australii – od czego zacząć?

Postautor: bartek » śr kwie 05, 2017 6:41 pm

Witam, myśle o wyjeździe do pracy zagranice, tak wogóle to marzy mi się wyjazd do Australii bo mam tam przyjaciół którzy są tam już kilka lat. No i chcę starac się o wizę do Australii, ale od czego zacząć?
bartek

Awatar użytkownika

Postautor: florystka » śr kwie 05, 2017 8:58 pm

Co to się teraz porobiło, wszyscy by emigrowali a co będzie z naszym krajem za kilkanaście lat, az strach pomyśleć.
florystka

Awatar użytkownika

Postautor: Meg » śr kwie 05, 2017 11:15 pm

Nie przesadzaj ludzie od zawsze wyjeżdżali za przysłowiowym chlebem, dlatego jeśli w Twoich planach jest Australia wiza do tego kraju jest konieczna, wymaga czasu i zaangażowania wielu ludzi, którzy są obeznani na bieżąco z prawem i ciągle zmieniającymi się przepisami. Koniecznie wejdź na http://australiahome.edu.pl/ i zapoznaj się z mozliwościami firmy, która od wielu lat pomaga zainteresowanym osobom w załatwianiu wszelkich spraw związanych z wyjazdem do Australii.
Meg

Awatar użytkownika

Postautor: bartek » czw kwie 06, 2017 2:04 am

Słyszałem ze są różne rodzaje wiz i tak konkretnie to o jaka wizę powinienem się starać?
bartek

Awatar użytkownika

Postautor: ZuzaMuza » czw kwie 06, 2017 3:51 am

Ponoć najszybsza do załatwienia jest wiza sponsorowana do Australii, po prostu nalepiej jeśli znajdziesz sobie osobę który zasponsoruje Ci wizę, która może być czasowa lub stała i przede wszystkim powinienes mieć oferte pracy w Australii. Najlepiej zajrzyj na http://australiahome.edu.pl/wizy-sponsorowane/ i zobacz jakie stanowiska i zawody są na liście uprawniającej do wizy sponsorowanej i jakie warunki musisz spełnic zeby aplikowac o taką wizę.
ZuzaMuza

Awatar użytkownika

Postautor: MasterFlamaster » czw kwie 06, 2017 4:25 am

Znalazłem się tutaj przypadkiem ale bardzo mnie zaintrygowała ta rozmowa, może tez wybrałbym się z rodzina do Australii bo jestem po studiach a pracy nie moge dostać, może cos więcej mi powiecie o wizach do Australii?
MasterFlamaster

Awatar użytkownika

Postautor: Casiopeia » czw kwie 06, 2017 7:18 am

Najlepiej skontaktuj się z firma Pacific Center Planet of Adventures która zatrudnia pracowników z róznych krajów oni wszystko Ci wyjasnia, powiedza jakie dokumenty są potrzebne i udzielą Ci kompleksowych porad odnośnie wiz czy to czasowych czy stałych.
Casiopeia

Awatar użytkownika

Postautor: Goki » czw kwie 06, 2017 7:55 am

Mój kolega korzystał z usług tej firmy i już jest w Australii o ile pamiętam to załatwiał wizę turystyczną, zna śwetnie angielski wybadał australijski rynek pracy i załatwił sobie sponsora i chyba ma teraz właśnie wizę sponsorowaną.
Goki

Awatar użytkownika

Postautor: bartek » czw kwie 06, 2017 10:25 am

Wielkie dzieki za namiary, bardzo mi pomogliście teraz wiem co i jak, do usłyszenia.

bartek

Awatar użytkownika

meble kuchenne radomsko

Wróć do Porady