Ciekawe przedstawienie ekologiczne na wesoło dla najmłodszych uczniów – co polecacie?

Postautor: florystka » wt lut 21, 2017 2:39 am

Hej! Chciałabym zabrać moją klasę (dzieci wieku 1 klasy podstawowej) na fajne, ciekawe przedstawienie ekologiczne przedstawione w wesoły sposób. Chodzi o wyedukowanie ich w kwestii ochrony środowiska, segregowania śmieci. Co polecacie?

florystka

Awatar użytkownika

Postautor: Meg » wt lut 21, 2017 5:23 am

Witam Cię, moja córka była ze swoją klasą na przedstawieniu ekologicznym o nazwie szukając zielonej planety. Od tej chwilii zaczeła segregować śmieci w domu, czym jestem bardzo zaskoczona, ale pozytywnie.
Meg

Awatar użytkownika

Postautor: Casiopeia » wt lut 21, 2017 6:11 am

Ja z moją klasą byłam już na kilku. Jeżeli chodzi o przedstawienie ekologiczne na wesoło to zdecydowanie będzie to „Zielona wyspa pirata Pifpafa” – występuje syrenka i pirat, którzy opowiadają o problemach z odpadami, z zanieczyszczeniem powietrza i wody, a także uczą jak dbać o dzikie zwierzęta. Ogólnie zajrzyj na stronę: http://www.kultura.krakow.pl/index.php/spektakle-ekologiczne gdzie masz duży wybór spektakli.
Casiopeia

Awatar użytkownika

Postautor: florystka » wt lut 21, 2017 6:28 am

Dzięki za wasze pomysły. Zwróciłam uwagę na „wielkie psotki małej Dorotki” może ktoś z Was był na nim i mógłby coś powiedzieć?
florystka

Awatar użytkownika

Postautor: ZuzaMuza » wt lut 21, 2017 8:52 am

Cześć, ja byłam na wielkich psotkach małej Dorotki i bardzo Ci polecam. Dla dzieci z 1 klasy to idealny wybór! Bardzo edukacyjne, dotyka problem segregacji śmieci.
ZuzaMuza

Awatar użytkownika

Postautor: Goki » wt lut 21, 2017 9:22 am

Witajcie, ciekawe przedstawienie ekologiczne na wesoło to „O czym marzą drzewa”. Dzieci na pewno będą się na nim dobrze bawić, a i przekaz o segregacji odpadów i zanieczyszczeniach jest dobrze przedstawiony. Ogólnie wszystkie spektakle, jakie wystawia Krakowskie Biuro Promocji Kultury są godne uwagi i jeszcze nigdy się nie zawiodłem.
Goki

Awatar użytkownika

Postautor: Rozgwiazda » wt lut 21, 2017 11:50 am

Spektakl o Dorotce bardzo fajny, angażuje dzieci z publiczności do aktywnego brania w nim udziału, za co dodatkowy plus.
Rozgwiazda

Awatar użytkownika

meble kuchenne radomsko

Wróć do Porady