Strona 1 z 1

Gdzie opłaca się robić zakupy?

Post: czw lis 17, 2016 8:19 pm
autor: PromiennaZorza
Cześć. wszystkim serdecznie. Czy orientujcie się może, gdzie opłaca się robić zakupy? Szukam dobrego sklepu internetowego, gdzie mogłabym kupić niezbędne środki higieniczne, jakieś kosmetyki, ale także i lekarstwa czy coś takiego. Pracuję na dość nietypowe zmiany i czasami nie mam specjalnie czasu na to, by wybrać się do apteki, a takie zakupy ułatwiłby mi życie. Jeśli sami korzystacie z jakiś sklepów to podzielcie się opiniami i napiszcie, jakie produkty opłaca się tam kupować.

Gdzie opłaca się robić zakupy?

Post: czw lis 17, 2016 9:30 pm
autor: bartek
Witaj. Moja żona często korzysta ze sklepów internetowych i nie zawiodła się na nich póki co. Sotnio kupowała sobie wkładki z tego sklepu abamedica24.pl/54-seni-care. Stwierdziła, że nie będzie co tydzień jeździła do marketu po nową paczkę, że kupi sobie zapas miesięczny i wyszło nawet taniej, jakbyśmy kupili je zwyczajnie. Niestety moja żona ma dość wyczulony gust jeśli chodzi o wkładki, nie każde jej pasują, a te akurat lubi.

Gdzie opłaca się robić zakupy?

Post: czw lis 17, 2016 11:52 pm
autor: Rozgwiazda
Nic dziwnego! Ja także lubię wkładki Seni Lady - ABA MEDICA S.A. tam kupowałam. Też inne mi do gustu nie przypadają. I też jak Twoja żona kupuję w tym sklepie bo są zawsze dostępne i co najważniejsze cenowo mi odpowiadają. Jeśli chodzi o komfort to jestem dość wybredna, gdy mowa o produktach higienicznych. Muszę się w nich czuć, tak jakby nie było ich.

Gdzie opłaca się robić zakupy?

Post: pt lis 18, 2016 12:32 am
autor: łowca
Siemanko. Ja z kolei w tym sklepie to kupuję sprzęt ortopedyczny – wszystko przez moją kontuzję ;/. Daję namiar może się komuś przyda abamedica24.pl/104-sprzet-ortopedyczny. Może akurat ktoś zmaga się z podobną kontuzją. Ceny mają bardzo dobre, tego nie można im zabrać. Fajny sklep, bo wszystko szybko realizują. A to mnie zawsze najbardziej interesowało.

Gdzie opłaca się robić zakupy?

Post: pt lis 18, 2016 3:27 am
autor: Casiopeia
Witajcie. A nie wiecie, czasem czy mogłabym w tym sklepie zdobyć jakiś materac na odleżyny? Mam chorego teścia, którym muszę się teraz zajmować i szukam wszystkiego co pomoże. Będę wdzięczna za jakąś podpowiedź gdzie można taniej kupić coś takiego. Pozdrawiam

Gdzie opłaca się robić zakupy?

Post: pt lis 18, 2016 5:14 am
autor: bajer
Dzień dobry. Powinnaś zajrzeć do tego sklepu, co tu podawali, bo ja tam na przykład znalazłem taki materac przeciwodleżynowy, profilaktyka przeciwodleżynowa - abamedica24.pl z tej witryny. Nie wiem jak tam cenowo ci odpowiada, ale mi się wydaje że może być. Mam nadzieję, że jestem pomocny. Pozdrawiam.

Gdzie opłaca się robić zakupy?

Post: pt lis 18, 2016 7:11 am
autor: bro-war
Ja też właśnie chciałam podpowiedzieć o tym materacu, ale zdaje się, że kolega mnie wyprzedził. W sklepie tym znalazłam kilka ciekawych promocji na takie typowe produkty codziennego użytku, może to kogoś zainteresuje.