Chciałabym usunąć tatuaż. Da się?

Postautor: PromiennaZorza » wt lis 15, 2016 11:25 pm

Cześć wszystkim. Jest taka opcja, żeby może mi ktoś pomógł? Bo ogólnie to chodzi o to, że ja potrzebuje pomocy. Mam taki tatuaż, którego bym się chciała. Wiem, że to jest możliwe i chcę to zrobić. Taka tam pamiątka z szalonego życia młodzieżowa. Teraz przyszedł czas na naprawianie błędów. Gdzie mi coś takiego mogą zrobić byle skutecznie?
PromiennaZorza

Awatar użytkownika

Postautor: misza » śr lis 16, 2016 12:06 am

Chyba nie da się usunąć tatuażu w żaden sposób. Niestety to jest coś, na co się człowiek decyduje na całe życie i nie da się tego pozbyć tak po prostu. No tak to już jest, że nic człowiek nie zrobi i tyle. Jakoś trzeba tym już żyć do końca
misza

Awatar użytkownika

Postautor: bartek » śr lis 16, 2016 12:20 am

Ale głupoty kolega gada. Oczywiście, że da się usunąć tatuaż. Oczywiście nie wszystkie, bo jak masz jakiś mega kolorowy to nic nie zrobisz, ale jak masz zwykły taki czarny, ewentualnie czerwony, to wtedy są się laserem to usunąc. Jak chcesz to ja Ci podrzucę namiary na takie miejsce, gdzie to można zrobić
bartek

Awatar użytkownika

Postautor: PromiennaZorza » śr lis 16, 2016 2:55 am

No pewnie, że chce. Bardzo mi na tym zależy, bo ten tatuaż to jest taki koszmar, którego bym się chciała wreszcie pozbyć. Normalnie żyć mi to nie daje i nie mog na siebie patrzeć w lustrze z tym cudakiem, którego mam. Jest to to czarny tatuaż na szzęście
PromiennaZorza

Awatar użytkownika

Postautor: bartek » śr lis 16, 2016 3:19 am

Wejdź w takim razie na strone http://www.klinikamarkowicz.pl/laseroterapia/ i zobacz sobie jak to wygląda. Ogólnie to laserem można dużo zrobić, ale mnie to tam jakoś nie bardzo interesuje, pewnie sama się domyślasz :P Ale usuwanie tatuażu to akurat coś, co sam miałem okazje przejść
bartek

Awatar użytkownika

Postautor: Rozgwiazda » śr lis 16, 2016 4:29 am

Ja nie mogę. Ja w tym miejscu robiłam paznokcie Gliwice tam mają najlepsze miejsce do tego, żeby sobie zrobić super stylizacje na paznokciach. Nie wiedziałam, że tam można też usunąć sobie tatuaż :D Teraz już wiem przynajmniej, po co ci faceci tam czasami przychodzą :D
Rozgwiazda

Awatar użytkownika

Postautor: PromiennaZorza » śr lis 16, 2016 7:18 am

Bardzo Ci jestem wdzięczna za te namiary. Mam nadzieję, że rzeczywiście się uda usunąć ten mój koszmarek i nie będzie mnie już więcej straszył. Wielkie dzięki jeszcze raz, kolego
PromiennaZorza

Awatar użytkownika

meble kuchenne radomsko

Wróć do Porady