Czy orteza na kolano jest wygodna?

Postautor: bro-war » pt wrz 08, 2017 3:34 am

Planuję założyć sobie na kolano ortezę po to, żeby po pierwsze wykluczyć ryzyko kontuzji, a po drugie, żeby trochę przyspieszyć proces rehabilitacji. Pytanie czy to się dobrze nosi?
bro-war

Awatar użytkownika

Postautor: Casiopeia » pt wrz 08, 2017 6:10 am

No jako kobieta to oprócz tego, że się dobrze nosi, mogę Ci także powiedzieć, że dobrze wygląda :))) Oczywiście musisz sobie dobrać odpowiedni kształt i wyrób musi być dobrej jakości. Ja akurat kupowałam swój sprzęt w ortomedyczny.pl i na szczęście obecnie już chodzę normalnie.
Casiopeia

Awatar użytkownika

Postautor: MasterFlamaster » pt wrz 08, 2017 6:52 am

Koleżanka ma rację, kwestia przyzwyczajenia. Na początku będziesz trochę inaczej się poruszał, ale szybko uznasz to za coś zupełnie normalnego.
MasterFlamaster

Awatar użytkownika

Postautor: Rozgwiazda » pt wrz 08, 2017 8:46 am

Tak to wygląda w praktyce https://www.ortomedyczny.pl/ortezy-na-kolano-stabilizatory-opaski-c-5_2.html, a każda orteza na kolano będzie raczej czymś zupełnie obcym na Twoim ciele, więc przyzwyczaić się na pewno trzeba. Co się tyczy wygody, to dobrze dobrana orteza nie powoduje żadnego bólu czy zmęczenia.
Rozgwiazda

Awatar użytkownika

Postautor: bartek » pt wrz 08, 2017 11:03 am

Ja mam problem z kolanami, ale to sam sobie jestem winny, bo niestety waga jest za duża. A tuaj to właśnie kolana dostają najwięcej.
bartek

Awatar użytkownika

meble kuchenne radomsko

Wróć do Firmy