Praca przy kwiatach w Holandii – gdzie załatwić?

Postautor: mniszka » pn cze 26, 2017 9:52 pm

pracowałam już przy kwiatach i mam doświadczenie, wiem czego się spodziewać. Problem w tym, że muszę sobie wyjazd tym razem zorganizować sama i nie bardzo orientuję się jakiemu pośrednikowi warto zaufać… macie może jakieś swoje typy? Bywacie w Holandii w celach zarobkowych?
mniszka

Awatar użytkownika

Postautor: ZuzaMuza » pn cze 26, 2017 10:10 pm

podłączam się pod pytanie, może ktoś coś podpowie?
ZuzaMuza

Awatar użytkownika

Postautor: Casiopeia » wt cze 27, 2017 1:10 am

ostatnio z koleżanką szukałyśmy jakichś perspektyw na większy zarobek i zdecydowałyśmy, że praca przy kwiatach w Holandii będzie najlepsza.;) zerknij sobie na stronę internetową pod linkiem marvelpc.pl/praca-w-holandii/praca-przy-kwiatach-holandia.html i znajdziesz sprawdzone oferty. Polecam to biuro, rzetelnie i wiarygodnie podchodzą do swojej misji.
Casiopeia

Awatar użytkownika

Postautor: mniszka » wt cze 27, 2017 1:23 am

dzięki za odpowiedź. Może ktoś jeszcze kojarzy i coś nam opowie na ten temat?
mniszka

Awatar użytkownika

Postautor: Rozgwiazda » wt cze 27, 2017 4:14 am

wyjeżdżałam z agencją Marvel Personal Consulting i jak dotąd zawsze wszystko było dopięte na ostatni guzik, sprawdzone i dogadane. Myślę, że można spokojnie polecić. Ale oczywiście zawsze warto się dobrze przygotować do wyjazdu, poznać troszkę języka, okolicę na mapie i tak dalej. Wtedy jest łatwiej się przestawić na rzeczywistość wyjazdową.
Rozgwiazda

Awatar użytkownika

Postautor: MasterFlamaster » wt cze 27, 2017 6:15 am

na pewno trzeba zaryzykować, by się przekonać jak działa wybrana agencja. Jednak nic nie powie tyle co doświadczenia zebrane na własnej skórze. Również dziękuję za odpowiedzi, skorzystam :D.
MasterFlamaster

Awatar użytkownika

meble kuchenne radomsko

Wróć do Firmy