Usługa cięcia laserowego w Białymstoku? Kogo możecie polecić?

Postautor: ZuzaMuza » pn cze 26, 2017 3:20 am

Hej wszystkim. Mam pytanie jak w temacie, potrzebuję wyciąć kilkaset sztuk elementów na potrzeby zabudowy wnętrz i szukam kogoś kto wykona dla mnie coś takiego. Opracowaliśmy własny system jeżeli chodzi o montaż i w przyszłości będę miała więcej zleceń na te elementy.
ZuzaMuza

Awatar użytkownika

Postautor: bro-war » pn cze 26, 2017 4:30 am

Rozumiem że masz już gotowy projekt i chodzi tylko o cięcie? Znam jedną firmę której zlecałem wycięcie podkładek do maszyn tylko nie wiem jak u nich z minimalną ilością. U mnie było to kilkanaście tysięcy sztuk więc nie było problemu. Namiary masz na pw.
bro-war

Awatar użytkownika

Postautor: bartek » pn cze 26, 2017 6:49 am

W tym rejonie jest kilka dobrych firm zajmujących się obróbką metali i cięciem laserowym. Wszystko zależy od tego jak bardzo skomplikowany jest wzór i czy potrzebujesz dużej dokładności. Znam kilka firm które mają słabej jakości lasery i przez to nadają się do cięcia większych elementów.
bartek

Awatar użytkownika

Postautor: ZuzaMuza » pn cze 26, 2017 7:56 am

Mam gotowy projekt, z tego co mi mówili to jest on tak przygotowany że wystarczy go tylko wgrać do komputera i puścić materiał. Coś jeszcze powinnam wiedzieć na ten temat?
ZuzaMuza

Awatar użytkownika

Postautor: łowca » pn cze 26, 2017 8:26 am

Wejdź sobie na http://br-technology.pl/wypalanie-laserem/ i tam zobacz ofertę. Firma zajmuje się obróbką metali oraz cięciem laserowym w Białymstoku więc oni odpowiedzą na twoje pytania.
łowca

Awatar użytkownika

Postautor: Casiopeia » pn cze 26, 2017 9:30 am

A czy taki projekt jest uniwersalny czy trzeba go przerabiać pod konkretny typ maszyny? Mam zlecenie do wykonania ale nie wiem czy projekt się nada.
Casiopeia

Awatar użytkownika

meble kuchenne radomsko

Wróć do Firmy