Specjalne roboty do paletyzacji? Ktoś wie coś więcej na ten temat?

Postautor: bajer » czw cze 22, 2017 11:42 pm

Z racji rozwoju mojego przedsiębiorstwa szukam powoli robota przemysłowego który będzie zaprogramowany do układania kartonów na paletach. Chcę produkować dużo większą ilość towaru niż do tej pory i wydaje mi się że bez takiego robota się nie obejdzie. Ma ktoś z tym jakieś doświadczenie?
bajer

Awatar użytkownika

Postautor: bro-war » pt cze 23, 2017 12:29 am

Doświadczenie może nie, ale wiem coś na ten temat. Ogólnie to najlepiej znaleźć dobrą firmę która zajmuje się maszynami do pakowania i u nich się dowiedzieć. Taki robot jest programowany pod ciebie i w ostatnim punkcie linii produkcyjnej sam układa kartony na palecie. Polecam firmę maszynypablo.pl bo słyszałem wiele ciekawych opinii na ich temat :)
bro-war

Awatar użytkownika

Postautor: bartek » pt cze 23, 2017 12:47 am

No firma jest bardzo ceniona w branży. Robiła takie systemy dla wielu firm i to takich z czołówki branży. Jeżeli zależy ci na solidnej maszynie która nie rozsypie się za kilka miesięcy, do tego chcesz mieć stałą opiekę ze strony producenta to firma jak najbardziej godna polecenia.
bartek

Awatar użytkownika

Postautor: Rozgwiazda » pt cze 23, 2017 3:29 am

Koledzy wyżej dobrze mówią. Jeżeli interesuje cię paletyzacja to na pewno zajrzyj na ich stronę maszynypablo.pl/roboty-przemyslowe/roboty-do-paletyzacji/. Dodatkowo jeżeli myślisz o takim robocie to może warto wziąć pod uwagę ich rozwiązania np. jeżeli chodzi o składanie kartonów. To też może znacząco przyśpieszyć pracę.
Rozgwiazda

Awatar użytkownika

Postautor: ZuzaMuza » pt cze 23, 2017 5:21 am

Nagrałam dla ciebie krótki filmik i wysłałam na pw. Samo korzystam z linii pakującej więc może takie coś by dobrze sprawdziło się u siebie. Mam dwa roboty które ustawiają produkty na paletach a z racji tego że mam je w dwóch różnych opakowaniach to działają one na dwóch osobnych liniach.
ZuzaMuza

Awatar użytkownika

Postautor: bajer » pt cze 23, 2017 6:03 am

Szczerze mówiąc to wszystko co do tej pory zobaczyłem wydaje mi się dobre. Nie miałem wcześniej styczności z takimi maszynami więc dlatego pytam. Macie może jakieś rady, na co zwracać uwagę przy zakupie takiej maszyny?
bajer

Awatar użytkownika

Postautor: ZuzaMuza » pt cze 23, 2017 7:07 am

Jeżeli nie ogranicza cię mocno cena to na pewno warto zainwestować w coś bardziej zaawansowanego bo później możesz to dowolnie zaprogramować :)
ZuzaMuza

Awatar użytkownika

meble kuchenne radomsko

Wróć do Firmy