Godne polecenia prace na wysokości na Śląsku, jaka firma?

Postautor: misza » pn maja 15, 2017 1:35 am

Witam serdecznie, rozglądam się za doświadczoną i rzeczową ekipą której można powierzyć prace wysokościowe na kominach. Ogólnie chcemy zrobić renowację, firma budowlana nie widzi siebie jako wykonawcy więc szukam jakichś alpinistów albo coś. Jak możecie kogoś podpowiedzieć to byłoby miło.
misza

Awatar użytkownika

Postautor: bartek » pn maja 15, 2017 3:10 am

Wydaje się że w naszym południowym rejonie to powinno być nieco firm tego rodzaju. Jakby nie patrzeć góry daleko nie są, zazwyczaj to ludzie jakoś z nimi związani biorą się za zakładanie takich firm..
bartek

Awatar użytkownika

Postautor: łowca » pn maja 15, 2017 3:39 am

Co jakiś czas widać na mieście facetów w kaskach z uprzężami jak myją szyby albo coś tam montują. Całkiem niedawno się dowiedziałem że właśnie to są usługi alpinistyczne, nie powiem robią wrażenie.
łowca

Awatar użytkownika

Postautor: Casiopeia » pn maja 15, 2017 6:14 am

Mąż się wspina sporo ale czysto rekreacyjnie. Natomiast wiem że są osoby z jego klubu wspinaczkowego które świadczą rozmaite usługi na wysokościach. To dobrze że mogą tak łączyć pracę z pasją.
Casiopeia

Awatar użytkownika

Postautor: bro-war » pn maja 15, 2017 8:05 am

Dla mnie fajną pracę wykonali oni: at-24.pl/prace-wysokosciowe-slask/. Zlecenie było problemowe, bo chodziło o zamontowanie baneru w wyjątkowo upierdliwym miejscu, oczywiście w kij wysoko... Dali radę! Potem czytałem gdzieś że jak trzeba zlecać prace na wysokości Śląsk nie ma drugiej takiej ekipy.
bro-war

Awatar użytkownika

Postautor: Rozgwiazda » pn maja 15, 2017 10:06 am

Szczerze podziwiam tych ludzi. Odpowiedzialność ogromna, niebezpieczeństw potencjalnych sporo. Imponujące.
Rozgwiazda

Awatar użytkownika

meble kuchenne radomsko

Wróć do Firmy