Gdzie kupić obrazy napisy na ścianę?

Postautor: florystka » pt mar 24, 2017 4:32 am

Cześć. Widziałam u mojej koleżanki bardzo fajną ozdobę na ścianę, a mianowicie taki cytat z pisma świętego chyba, wydrukowany na płótnie artystyczną czcionką, wielkość bodajże A3. Czy ktoś z was widział coś takiego w jakimś sklepie? Wiem, wiem, mam spytać koleżanki - uprzedzam pytania, pytałam już i mi powiedziała, że dostała w prezencie i tak głupio dopytywać.
florystka

Awatar użytkownika

Postautor: bajer » pt mar 24, 2017 7:25 am

Pierwszy raz coś takiego widziałaś? W pierwszej lepszej galerii handlowej w sklepie z akcesoriami do dekoracji wnętrz dostaniesz coś takiego. Nie mam może jakiejś konkretnej sieci na myśli, ale dużo razy widziałem
bajer

Awatar użytkownika

Postautor: Casiopeia » pt mar 24, 2017 9:41 am

Znaczy może i tak, ale tak na serio to wiadomo przecież, że taniej i większy wybór jest w sklepach internetowych. Mam takie obrazy napisy w sypialni i w kuchni, kupiłam na http://naklejkomania.eu/54-obrazy-z-cytatami-na-plotnie-canvas. Jakość wykonania jest bardzo wysoka i wszystkim się podobają cytaty
Casiopeia

Awatar użytkownika

Postautor: PromiennaZorza » pt mar 24, 2017 11:34 am

Też mam swój ze strony naklejkomania.eu. U nich serio było tego najwięcej, jak tak przeglądałam sobie różne sklepy internetowe
PromiennaZorza

Awatar użytkownika

meble kuchenne radomsko

Wróć do Firmy