Jakie maszyny są potrzebne do produkcji drzwi?

Postautor: bro-war » śr lut 22, 2017 3:26 am

Cześć. Na samym początku proszę o wyrozumiałość bo niedawno zainteresowałem się tematyką wykonywania mebli z drewna, dokładniej interesują mnie drzwi. Znalazłem osobę która pracowała za granicą w tym zawodzie i zgodziłaby się ze mną wejśc w spółkę jeśli zająłbym się zorganizowaniem maszyn. Czego bede potrzebował na start? Będę zobowiazany za konkretne wskazówki, pozdrawiam.
bro-war

Awatar użytkownika

Postautor: florystka » śr lut 22, 2017 5:10 am

Dziwię się że ten kolega z którym wejdziesz w spółkę ci nie podpowiedział, ale w każdym razie na pewno frezarki, stoły montażowe i prasy. Jest to dosyć spory wydatek ale na pewno osiągalny. Z konkretnych rzeczy to mogę dać ci namiary na niedrogą firmę zajmująca się sprzedażą takich urzadzen w bardzo niskich cenach - MTM Maszyny. Znajdziesz tam także urządzenia używane wiec opcji na rozpoczęcie biznesu po kosztach jest sporo.
florystka

Awatar użytkownika

Postautor: bro-war » śr lut 22, 2017 5:35 am

Używane maszyny odpadają, z całym szacunkiem do Ciebie i sklepu który polecasz kiedyś już się naciąłem i wolę nówki. Mogłabyś podać mi link najlepiej własnie do nowych maszyn? Powiedz mi jeszcze proszę jeśli możesz jak z dostawą, czy wszystko przyjdzie do mnie całe i nieuszkodzone?
bro-war

Awatar użytkownika

Postautor: florystka » śr lut 22, 2017 7:22 am

Nie masz się czego obawiać z wysyłką bo sa odpowiednio zabezpieczone i nic im się nie stanie w transporcie. W dodatku jak kuipisz nowe maszyny to usługe dostarczenia masz gratis. Chyba wszystkie maszyny do produkcji drzwi są tu: mtm-maszyny.pl/pl/242-maszyny-do-okien-i-drzwi, ale jakbyś jeszcze czegoś potrzebował to mogę Ci pomóc w poszukiwaniach :). Poniekąd Cię rozumiem że wolisz nowe, dłuższe użytkowanie bez usterek itd, ale to indywidualna kwestia.
florystka

Awatar użytkownika

Postautor: bro-war » śr lut 22, 2017 7:31 am

Bardzo ci dziękuję za pomoc, to będą raczej wszystkie maszyny jakich na początku będę potrzebował. Wiesz nie mam jakiejś obsesji na punkcie nowości bo zdaję sobie sprawę że niekiedy używane maszyny charakteryzują się większą wytrzymałością i dłuższa zywotnością niż nowe, ale po prostu tak zdecydowałem i chcę się tego trzymać.
bro-war

Awatar użytkownika

Postautor: Goki » śr lut 22, 2017 8:27 am

Doskonale cie rozumiem bo po części jest tak jak piszesz z używanymi urządzeniami ale z drugiej strony nowe to jednak nowe i z zasady sprawia mniej problemów. Są wyjątki od każdej reguły, nawet mam dwa takie dwa w firmie ale wiadomo jak czasami bywa.
Goki

Awatar użytkownika

meble kuchenne radomsko

Wróć do Firmy