Strona 1 z 1

Kompozytowe deski?

Post: śr paź 19, 2016 4:49 am
autor: bro-war
No witam was serdecznie. Mam taki dylemat.. otóż szukam opinii na temat desek kompozytowych. Mój dobry znajomy, który się zna na tego typu remontach, motażach itp. Polecił mi, żebym do swojego tarasu wstawił tego typu deski. Nie wiem teraz co robić.. czy faktycznie się na nie zdecydować? Czy może jednak swój taras tak naprawdę wyposażyć w inne deski? Ktoś tutaj na forum może przedyskutować ze mną ten problem? Nie zostawiajcie mnie z tym samego, bo nie chcę potem żałować podjętej decyzji :P

Kompozytowe deski?

Post: śr paź 19, 2016 7:11 am
autor: Filantrop
Dobrze Ci doradzil ;) takie eleganckie kompozytowe deski tarasowe to jest coś, w co zdecydowanie warto zainwestować. Doskonale się prezentują, sa bardzo trwałe i tak naprawdę, nie ma z nimi żadnych problemów. Zdecydowanie zaintersuj się tym tematem i zainwestuj w tego typu deski ;)

Kompozytowe deski?

Post: śr paź 19, 2016 9:03 am
autor: bartek
Ja mam w domu taras z desek kompozytowych, sam je wybierałem i tak naprawdę sam, samodzielnie po nie jechałem. Bo to jeden z najlepszych typu desek, idealny właśnie, żeby użyć je na budowę tarasu. Także posłuchaj swojego znajomego, który widać, że jest w temacie i zna się na takich sprawach ;)