Wyłożenie dużego placu kostką brukową

Postautor: ZuzaMuza » wt sie 30, 2016 10:22 pm

Hejka wszystkim. Mam do was takie pytanie, może ktoś jest tutaj bardziej w tym temacie. Szukam kogoś kto jest w stanie położyć mi kostkę na całym terenie wokół sklepu. Trzeba wyznaczyć tam miejsca dla aut oraz zrobić dojście do głównego wejścia. Znacie kogoś kto jest w stanie dla mnie to zrobić?
ZuzaMuza

Awatar użytkownika

Postautor: Rozgwiazda » śr sie 31, 2016 1:17 am

Jedna firma dla mnie układała kostkę granitową w Poznaniu i jestem strasznie zadowolona z tego co zrobili. Co mam ci tutaj dużo mówić, zadzwoniłam, powiedziałam jak wygląda sytuacja, przyjechał gościu i zrobił wstępną wycenę tego wszystkiego i tyle. Dwa tygodnie później miałam zrobione już wszystko ;) Namiary masz na pw.
Rozgwiazda

Awatar użytkownika

Postautor: łowca » śr sie 31, 2016 3:26 am

Ja za to polecam firmę z okolic poznania o nazwie Mir-Bruk. Trafiłem na nią przypadkowo przez reklamę w internecie i jakoś tak wyszło że to co miałem do zrobienia to zleciłem im. Firma mega fajna, cena za całość była dużo niższa niż planowałem a wszystko zostało zrobione starannie i na czas ;)
łowca

Awatar użytkownika

Postautor: bartek » śr sie 31, 2016 3:46 am

Również korzystałem z ich usług i mogę polecić. U mnie było o tyle ciężej że kilka razy zmienialiśmy koncepcję tego jak to ma wyglądać i z jakich materiałów ma być to wykonane. Mimo wszystko firma bardzo cierpliwa i wszystko zostało zrobione tak jak należy ;) no ze świeca takich szukać xd
bartek

Awatar użytkownika

Postautor: ZuzaMuza » śr sie 31, 2016 4:43 am

Firma z tego co widziałam to realizowała zlecenia dla dużych firm i o mniej więcej podobnym profilu co moja więc mają duże doświadczenie w tym. Chyba zdecyduję się na zlecenie im tego wszystkiego. Bardzo podobają mi się te realizacje ;)
ZuzaMuza

Awatar użytkownika

Postautor: Iluzjonista » śr sie 31, 2016 5:13 am

No to nie ma się nad czym zastanawiać tylko trzeba im to zlecać póki mają czas. Ja mam doświadczenie w takich pracach a patrząc na to co mają na stronie to jestem pełen podziwu bo wcale nie tak łatwo coś takiego ułożyć ;)
Iluzjonista

Awatar użytkownika

Postautor: ZuzaMuza » śr sie 31, 2016 6:45 am

Właśnie się z nimi skontaktowałam więc myślę że w ciągu najbliższych kilku dni uda mi się dogadać już jakieś szczegóły ;) Dzięki bardzo za odpowiedzi i temat do zamknięcia ;) Jak wszystko będzie już u mnie skończone to wyślę zdjęcia z realizacji ;)
ZuzaMuza

Awatar użytkownika

meble kuchenne radomsko

Wróć do Techniki