Czy waszym zdaniem piłkarskie imprezy firmowe to spoko pomysł na integrację?

Postautor: bartek » wt lip 25, 2017 6:37 pm

Już trochę mi się kończą pomysły co zaproponować zarządowi pod kątem imprez integracyjnych. Było już chyba wszystko z repertuaru standardowego więc teraz pora postawić na coś nowego. Wpadłem na pomysł z piłką nożną (załoga 100% faceci), ale chyba zwykły meczyk to raczej nie styknie?
bartek

Awatar użytkownika

Postautor: bajer » wt lip 25, 2017 8:47 pm

Może z meczem to faktycznie czerstwa opcja ale sam klimat futbolowy jak najbardziej na plus. Może coś z pokazów trików z piłką? Coraz popularniejsze się to staje.
bajer

Awatar użytkownika

Postautor: bro-war » wt lip 25, 2017 10:55 pm

Widziałem taki pokaz jak byłem nad morzem na wakacjach przy czym są ludzie robiący takie pokazy na znacznie wyższym poziomie. I ja bym właśnie celował w kogoś takiego – z dużym doświadczeniem i konkretnymi umiejętnościami.
bro-war

Awatar użytkownika

Postautor: PromiennaZorza » śr lip 26, 2017 1:20 am

Syn interesuje się trochę właśnie trikami piłkarskimi. On na pewno byłby zadowolony z takiego pokazu ale jako atrakcja w czasie integracji też chyba może to zdać egzamin. Zwłaszcza jak towarzystwo męskie.
PromiennaZorza

Awatar użytkownika

Postautor: Filantrop » śr lip 26, 2017 2:37 am

Jak ktoś lubi piłkę to zawsze będzie zadowolony z tego typu show. A naprawdę freestyle potrafi wciągnąć, czasami to co oni robią z piłką wprost przeczy prawom fizyki. Nigdy bym się tego nie nauczył.
Filantrop

Awatar użytkownika

Postautor: Casiopeia » śr lip 26, 2017 5:00 am

Każdy może się tego nauczyć ale niewielu jest na tyle wytrwałych. Brat mój próbował ale się poddał. A wzorem dla niego jest ten pan http://dawidpajor.com/oferta/pilkarskie-imprezy-firmowe/. Też się trochę podszkoliłam i wiem że to jedna z głównych postaci rodzimego football freestyle. Jak widać organizuje też piłkarskie imprezy firmowe czy mówiąc ściślej zapewnia im paliwo w postaci swoich spektakli. Widziałam go na żywo z bratem i naprawdę warto – tak panować nad piłką umieją chyba nieliczni.
Casiopeia

Awatar użytkownika

Postautor: MintQueen » śr lip 26, 2017 6:21 am

Miałam chłopaka który też coś tam próbował podobnego z piłką robić ale nie był to nawet ułamek tego co na filmiku zobaczyłam. Dla miłośników piłki na pewno też to jest gratka.
MintQueen

Awatar użytkownika

Postautor: Kokuro » śr lip 26, 2017 8:07 am

Moim zdaniem ciekawe podejście do atrakcji na imprezę firmową – zdecydowanie nie jest to sztampowa opcja. I chyba w takich właśnie eventach tkwi największa siła.
Kokuro

Awatar użytkownika

Postautor: mniszka » śr lip 26, 2017 9:17 am

Jak dobrze kojarzę to u nas w firmie też jest w planach coś podobnego bo atrakcje są u nas zawsze nietypowe. Na oko ten football freestyle wygląda ciekawie. Na pewno to dużo lepsze niż kolejna nudna degustacja kwasiżurów.
mniszka

Awatar użytkownika

meble kuchenne radomsko

Wróć do Inne