Interesują mnie nowe mieszkania w Szczecinie w dobrych cenach

Postautor: PromiennaZorza » pn mar 20, 2017 1:46 am

Witam. Jestem zainteresowana nowymi mieszkaniami w Szczecinie w korzystnych cenach. Mieszkam obecnie pod Szczecinem z rodzicami, a chciałabym przeprowadzić się do miasta do własnego M. Którą ofertę mieszkan na sprzedaż w Szczecinie możecie mi polecić?
PromiennaZorza

Awatar użytkownika

Postautor: misza » pn mar 20, 2017 4:41 am

Polecam Ci ofertę zamieszczoną pod linkiem http://www.hestianieruchomosci.pl/mieszkania,nowe,szczecin.html. Znajdują się tam wyłącznie nowe mieszkania w Szczecinie w atrakcyjnych cenach. Mieszkania zlokalizowane są w różnych częściach Szczecina, m.in. na Warszewie, w Nowym Mieście, na Gumieńcach oraz na Pomorzanach. Są to mieszkania o róznej powierzchni, od około 30 do nawet ponad 100 metrów kwadratowych.
misza

Awatar użytkownika

Postautor: PromiennaZorza » pn mar 20, 2017 6:23 am

Dzięki. Mnie najbardziej interesują mieszkania średniej wielkości, czyli koło 50 metrów. Będę mieszkać sama, przynajmniej na poczatku, więc takie mieszkanie w zupełności mi wystarczy.
PromiennaZorza

Awatar użytkownika

Postautor: misza » pn mar 20, 2017 7:00 am

W tej ofercie, do której link Ci podesłałem nie brakuje mieszkań o takiej właśnie powierzchni i są to mieszkania dwu- albo trzypokojowe.
misza

Awatar użytkownika

Postautor: PromiennaZorza » pn mar 20, 2017 9:42 am

Ja chyba zdecyduję się na mieszkanie trzypokojowe. Wolę mieć w mieszkaniu trzy mniejsze pokoje niż dwa duże.
PromiennaZorza

Awatar użytkownika

meble kuchenne radomsko

Wróć do Inne