Dobry szampon zapobiegający wypadaniu włosów.

Postautor: misza » pn mar 06, 2017 6:11 am

Jakiś czas temu zaczęły mi mocniej wypadać włosy. Czy wie ktoś może coś o dobrych kosmetykach zapobiegających wypadaniu? Wolę zapytać na forum, jak choćby to, niż wyrzucać pieniądze w błoto na preparat, który wcale nie pomoże. A jeszcze gdyby udało się go kupić bez wychodzenia z domu – byłoby już naprawdę super :)
misza

Awatar użytkownika

Postautor: bartek » pn mar 06, 2017 6:29 am

Witam. Jeśli potrzebujesz takiego kosmetyku – wejdź tu: https://www.floslek.pl/11,produkty_lab/187,szampony_do_w%C5%82osow_.html Przystępna cena, dobra jakość. Dostępne na tej stronie szampony zapobiegające wypadaniu włosów naprawdę pomagają.
bartek

Awatar użytkownika

Postautor: misza » pn mar 06, 2017 7:03 am

Przyznam szczerze, że wpadłem na akurat to forum zupełnym przypadkiem i chyba się ten przypadek opłacił :) Serdeczne dzięki za link. Mam nadzieję, że coś tu dla siebie znajdę. Dzięki jeszcze raz.
misza

Awatar użytkownika

Postautor: bartek » pn mar 06, 2017 9:47 am

Jestem pewien, że tak. A kiedy wybierzesz szampon – zaczniesz się niedługo potem rozglądać za innymi kosmetykami dla siebie. Ze mną było podobnie. Zaczęło się od jednego – teraz jest ich kilka ;) Moja żona śmieje się, że teraz spędzam więcej czasu na dbaniu o siebie niż z nią czy znajomymi. Wtedy odpowiadam, że to po to żeby mogła się mną chwalić
bartek

Awatar użytkownika

meble kuchenne radomsko

Wróć do Inne