Gdzie znajdę domki letniskowe nad jeziorem na Kaszubach?

Postautor: florystka » śr mar 01, 2017 10:28 pm

Cześć, tegoroczne wakacje chce spędzić z rodziną na Kaszubach. Chcemy wynająć jakiś fajny domek letniskowy nad jeziorkiem. Może znacie jakiś i możecie polecić?
florystka

Awatar użytkownika

Postautor: bro-war » śr mar 01, 2017 11:01 pm

Witaj, ja byłem z rodziną na Kaszubach w Borach Tucholskich, gdzie znajdziesz fajne domki letniskowe holenderskie tuż nad jeziorem Długim. Domki były całkowicie wyposażone z tarasem. Jezioro bardzo czyste, więc spokojnie można się kąpać.
bro-war

Awatar użytkownika

Postautor: ZuzaMuza » śr mar 01, 2017 11:53 pm

Hej, Bory Tucholskie to moje ulubione miejsce na wakacje. Znajdziesz tam bardzo atrakcyjne i stylowe domki nad jeziorem na Kaszubach, które przyciągają nie tylko komfortowym wnętrzem ale i okolicom – otoczenie lasów i jezioro bardzo relaksuje i pozwala świetnie wypocząć. Tutaj podsyłam ci link: http://www.osrodekwypoczynkowykaszuby.pl/domki-letniskowe/ do ośrodka w którym ja byłam i które w mojej ocenie jest idealne na wakacje z dziećmi.
ZuzaMuza

Awatar użytkownika

Postautor: florystka » czw mar 02, 2017 2:51 am

Faktycznie bardzo fajne te domki letniskowe, dzięki za podpowiedź. A czy ktoś się orientuje czy w Borach Tucholskich w okolicy tego ośrodka można pojeździć na koniach?

florystka

Awatar użytkownika

Postautor: Iluzjonista » czw mar 02, 2017 5:05 am

Hej, byłem nie raz w tym ośrodku i zachęcam cię do pojechania tam. Bardzo komfortowe domki holenderskie z pełnym wyposażeniem a i okolicach daje możliwości do aktywnego wypoczynku. Co do jazdy konnej to jak najbardziej też to tam znajdziesz. Wejdź na ich stronę: http://www.osrodekwypoczynkowykaszuby.pl/wakacje/ a znajdziesz informacje o atrakcjach, jakie oferują.
Iluzjonista

Awatar użytkownika

Postautor: Casiopeia » czw mar 02, 2017 5:56 am

W borach tucholskich można solidnie wypocząć. Tak jak moi poprzednicy też polecam Ci Ośrodek Wypoczynkowy Koziołkowo, który ma świetną ofertę domki letniskowych holenderskich i drewnianych chat kaszubskich urządzonych w ciekawym stylu.
Casiopeia

Awatar użytkownika

Postautor: bartek » czw mar 02, 2017 8:43 am

hej, ja to miejsce polecam też fanom wędkarstwa, miejsce doskonale się do tego nadaje. Byłem tam z dziećmi, które znalazły dla siebie też dużo rozrywek – trampoliny, plac zabaw, mini zoo.
bartek

Awatar użytkownika

Postautor: Meg » czw mar 02, 2017 9:38 am

Witajcie, pobyt w tym ośrodku wypoczynkowym wspominam bardzo miło. Gospodarze przemili, codziennie szykowali przepyszne jedzenie ( wypiekany przez nich chleb, jajka od zielononóżek i świeże warzywa).
Meg

Awatar użytkownika

Postautor: Filantrop » czw mar 02, 2017 11:33 am

Dla osób, które chcą aktywnie wypocząć świetne miejsce. Są tam spływy kajakowe, możliwość jazdy na koniach, ale jest też plaża.
Filantrop

Awatar użytkownika

meble kuchenne radomsko

Wróć do Inne