Pilnie poszukiwane! Rolety na Bielanach w Warszawie!

Postautor: Rozgwiazda » śr sty 04, 2017 3:43 am

Cześć. Pewnie Wasz zaskoczy to, że szukam pilnie rolet, ale taka prawda. Kończę wyposażać mieszkanie swoim klnetom, oni się mają za chwilę, a ja nie mam jeszcze rolet. Nie mogę im oddać przecież do użytku takiego mieszkania, w którym jeszcze rzeczy brakuje, no to się po prostu nie godzi. Znacie może jakieś miejsca na Bielanach, gdzie dostanę rolety?
Rozgwiazda

Awatar użytkownika

Postautor: łowca » śr sty 04, 2017 5:13 am

No ogólnie to nie powinnaś mieć problemu z dostaniem rolet, nie rozumiem czemu robisz taką spinę z tym. Po prostu poszukaj i zobacz, że możesz dostać naprawdę świetne rolety. Nawet jak Twoi klienci cudów oczekują to je znajdziesz
łowca

Awatar użytkownika

Postautor: Casiopeia » śr sty 04, 2017 6:27 am

Ech, ludzie zadaja pytania zwykłe, a tu tyle jadu. Koleżanko droga. Wejdź na strone http://www.zaluzje-rolety-warszawa.pl/ i zobacz, że jeśli chodzi o rolety Warszawa Bielany prezentuje się całkiem dobrze i warto tam naprawdę zajrzeć, żeby znaleźć coś ciekawego :)
Casiopeia

Awatar użytkownika

Postautor: Rozgwiazda » śr sty 04, 2017 8:06 am

Nawet nie komentuję zachowań. Ale bardzo Ci koleżanko dziękuję, że zwróciłaś na to uwagę. A jeszcze bardziej dzięuję, że udało Ci się znaleźć taką fajną firmę, w której można takie fajne roletki sobie zamówić. Jestem pod wrażeniem, bo sądziłam, że nie uda mi się tego już teraz zdobyć na czas
Rozgwiazda

Awatar użytkownika

Postautor: Casiopeia » śr sty 04, 2017 9:11 am

nie ma sprawy. Jestem zadowolona, że się cieszysz i że mogłam Ci pomóc chociaż w ten sposób. Powodzenia tam z tymi roletami :)
Casiopeia

Awatar użytkownika

meble kuchenne radomsko

Wróć do Inne