Strona 1 z 1

Skąd biorą odzież w supermarketach?

Post: czw lis 10, 2016 5:19 am
autor: Casiopeia
byłam ostatnio w jednym z popularniejszych supermarketów i tak się zastanawiam skąd oni biorą odzież? Czy pochodzi z rynku zagranicznego, czy znajdują ją w kraju? Ceny zazwyczaj są bardzo atrakcyjne i tak mnie wzięło na przemyślenia… Kupiłam sobie choćby bardzo fajny i ciepły sweter za 30 złotych, no i skąd ta cena?

Skąd biorą odzież w supermarketach?

Post: czw lis 10, 2016 5:45 am
autor: bartek
odpowiedź jest prosta.;) główne źródło towaru sprzedawców… hurt odzieży. Jeśli kupujesz hurtowo masz bardziej atrakcyjne ceny, zawsze, a supermarkety kupują bardzo, bardzo hurtowo. Ja prowadzę mały sklepik i widzę jak te koszty się rysują. Dobra hurtownia to podstawa każdego handlowca.;)

Skąd biorą odzież w supermarketach?

Post: czw lis 10, 2016 6:07 am
autor: MintQueen
no dokładnie, jak ci zalezy to popatrz sobie w necie na oferty hurtowni. Tam wszystko jeszcze mniej kosztuje.;) a czy to pochodzi z kraju, czy zza granicy… wiesz, spora czesc towaru w polskich hurtowniach jest zagraniczna. Ale jeszcze zalezy kto czego szuka i gdzie szuka.;)

Skąd biorą odzież w supermarketach?

Post: czw lis 10, 2016 7:13 am
autor: Casiopeia
dzięki za odpowiedź! Faktycznie macie rację, banalne pytanie.:D ale jestem mądrzejsza. I jak tak patrzę na hurtownie online to aż mam chęć własny biznes założyć!