Skąd biorą odzież w supermarketach?

Postautor: Casiopeia » czw lis 10, 2016 5:19 am

byłam ostatnio w jednym z popularniejszych supermarketów i tak się zastanawiam skąd oni biorą odzież? Czy pochodzi z rynku zagranicznego, czy znajdują ją w kraju? Ceny zazwyczaj są bardzo atrakcyjne i tak mnie wzięło na przemyślenia… Kupiłam sobie choćby bardzo fajny i ciepły sweter za 30 złotych, no i skąd ta cena?
Casiopeia

Awatar użytkownika

Postautor: bartek » czw lis 10, 2016 5:45 am

odpowiedź jest prosta.;) główne źródło towaru sprzedawców… hurt odzieży. Jeśli kupujesz hurtowo masz bardziej atrakcyjne ceny, zawsze, a supermarkety kupują bardzo, bardzo hurtowo. Ja prowadzę mały sklepik i widzę jak te koszty się rysują. Dobra hurtownia to podstawa każdego handlowca.;)
bartek

Awatar użytkownika

Postautor: MintQueen » czw lis 10, 2016 6:07 am

no dokładnie, jak ci zalezy to popatrz sobie w necie na oferty hurtowni. Tam wszystko jeszcze mniej kosztuje.;) a czy to pochodzi z kraju, czy zza granicy… wiesz, spora czesc towaru w polskich hurtowniach jest zagraniczna. Ale jeszcze zalezy kto czego szuka i gdzie szuka.;)
MintQueen

Awatar użytkownika

Postautor: Casiopeia » czw lis 10, 2016 7:13 am

dzięki za odpowiedź! Faktycznie macie rację, banalne pytanie.:D ale jestem mądrzejsza. I jak tak patrzę na hurtownie online to aż mam chęć własny biznes założyć!
Casiopeia

Awatar użytkownika

meble kuchenne radomsko

Wróć do Inne