Kupować czy wypożyczać sprzęt medyczny?

Postautor: bartek » wt lis 08, 2016 4:14 am

Mam do Was takie jedno pytanie. Mój ojciec będzie musiał naprawdę długo nie ruszać się z łóżka po poważnej operacji i tak się zastanawiamy czy specjalny materac na odleżyny to lepiej kupić czy może wypożyczyć na ten okres, o ile w ogóle wyożyczenie jest oczywiście możliwe bo też nie wiem. Co myślicie? Nowy materac z tego co widziałem jest potwornie drogi :/
bartek

Awatar użytkownika

Postautor: ZuzaMuza » wt lis 08, 2016 5:13 am

Skoro osoba nie jest obłożnie chora już na stałe, na przykład starszy człowiek niezdolny do poruszania się już, to według mnie z powodzeniem można wynająć. Wejdź sobie kolego na stronę sklep.rehafund.pl i zobacz ofertę, bo jest też wypożyczalnia.
ZuzaMuza

Awatar użytkownika

Postautor: łowca » wt lis 08, 2016 5:52 am

Mnie na przykład ostatnio na jakiś czas potrzebny był koncentrator tlenu wypożyczalnia według mnie była lepszym rozwiązaniem bo jednak sporo zaoszczędziłem, a w tym miejscu akurat ceny są naprawdę przystępne. Chyba jest też do wypożyczenia to czego szukasz właśnie.
łowca

Awatar użytkownika

Postautor: bartek » wt lis 08, 2016 6:30 am

Nie wiedziałem nic o tym internetowym sklepie ze sprzętem rehabilitacyjnym, dzięki za informacje bo bardzo mi pomogła. Nie jest to osoba obłożnie chora na zawsze już, a przynajmniej wszyscy mamy nadzieję, że ojciec podniesie się po pewnym czasie od operacji.
bartek

Awatar użytkownika

Postautor: ZuzaMuza » wt lis 08, 2016 9:18 am

Właśnie jak pożyczać tego tupy rzeczy to tylko w takich sprawdzonych miejscach. Ja niestety sama wiem, że czasem z jakością są poblemy i płacimy duże pieniądze za sprzęt naprawdę zniszczony. Skoro tutaj ludzie polecają to pewnie nie jest źle.
ZuzaMuza

Awatar użytkownika

meble kuchenne radomsko

Wróć do Inne