Czy warto kupowac zabawki online?

Postautor: MasterFlamaster » ndz lis 06, 2016 12:49 pm

Chciałbym się dowiedzieć, czy wg was warto kupować zabawki przez Internet? Czy może lepiej jednak kupowac w sklepach stacjonarnych, gdzie można wszystko obejrzeć z bliska i – gdy zajdzie taka konieczność – łatwiej jest złozyc reklamację?
MasterFlamaster

Awatar użytkownika

Postautor: ZuzaMuza » ndz lis 06, 2016 2:16 pm

Gdy mój syn był malutki kupowałam mu zabawki tylko w sklepach stacjonarnych. Były to przede wszystkim pluszaki oraz zabawki do wózka i łóżeczka, które zawsze wolałam najpierw obejrzeć z bliska, aby przekonac się, czy posiadają odpowiednie certyfikaty i czy zostały wykonane z dobrych jakościowo materiałów. To się zmieniło, gdy syn skonczył dwa lata. Wówczas zainteresowały mnie dobre sklepy z zabawkami online, gdzie jest szeroki wybór samochodzików i innych zabawek dla chłopców w atrakcyjnych cenach. Zabawki dla dwulatków i starszych dzieci są zazwyczaj dobrze zapakowane, więc nie musze ich oglądać na żywo, żeby sprawdzać, czy np. nie są ubrudzone albo nie posiadają jakichś innych wad. Wystarczają mi ich dobrej jakości zdjęcia w sklepie internetowym, aby przekonac się, czy dana zabawka jest odpowiednia dla mojego dziecka.
ZuzaMuza

Awatar użytkownika

Postautor: MasterFlamaster » ndz lis 06, 2016 4:17 pm

A czy masz jakiś swój ulubiony sklep online z zabawkami? Taki, w którym jest szeroki asortyment zabawek nie tylko dla chłopców?
MasterFlamaster

Awatar użytkownika

Postautor: ZuzaMuza » ndz lis 06, 2016 5:14 pm

Do moich ulubionych sklepów online z zabawkami należy dozabawy.com, gdzie oferowane produkty zostały podzielone na rózne kategorie. Wsród nich sa np. takie działy, jak: gry, klocki, lalki i akcesoria, do kąpieli, kreatywne, interaktywne, edukacyjne oraz drewniane.
ZuzaMuza

Awatar użytkownika

Postautor: MasterFlamaster » ndz lis 06, 2016 7:03 pm

No proszę, całkiem dużo tych kategorii. A jak z jakością tych zabawek? Czy zdarzyło Ci się kiedyś kupić towar wadliwy lub słabej jakosci albo taki, który nie spełniał Twoich oczekiwań?
MasterFlamaster

Awatar użytkownika

Postautor: ZuzaMuza » ndz lis 06, 2016 7:37 pm

Nie, jak dotąd wszystko co tam kupiłam okazywało się dobre jakościowo, trwałe oraz solidnie wykonane. Dodam jeszcze, ze również dorośli mogą tam znaleźć dla siebie coś ciekawego. Jeśli interesujesz się modelarstwem, sprawdź tam sobie plastikowe modele do sklejania marki Zvezda - czołgów i innych wojskowych pojazdów.
ZuzaMuza

Awatar użytkownika

meble kuchenne radomsko

Wróć do Inne