Strona 1 z 1

Kompleksowe wyposażenie sklepu

Post: śr paź 19, 2016 11:05 pm
autor: bro-war
Jestem kierownikiem dość dużego marketu. Ostatnio właściciel zwrócił mi uwage, że za drogo kupujemy wszelkiego rodzaju opakowania foliowe, w tym reklamowki z nadrukiem. Generalnie wydaje mi się, że kupuje to w dobrej cenie, ale jak to zawsze bywa właściciel ma zawsze racje. Kto według Was jest najlepszym dostawcą w tej branży.

Kompleksowe wyposażenie sklepu

Post: czw paź 20, 2016 12:56 am
autor: bajer
Hehehe, no tak to już jest, że właściciel ma zawsze racje choćby się nawet mylił. Ale tak poważnie, to musisz dokładnie przepatrzeć oferty producentów. Jeśli schodzi Ci tego dużo, a myslę, że tak właśnie jest to bardziej chyba opłaca się uderzyć do producenta niż do pośrednika.

Kompleksowe wyposażenie sklepu

Post: czw paź 20, 2016 1:49 am
autor: bro-war
No właśnie raczej producenta szukam, bo przy hurtowniach to już marża jakaś jest zawsze narzucona.

Kompleksowe wyposażenie sklepu

Post: czw paź 20, 2016 2:23 am
autor: łowca
Zgadza się panowie, że lepszym rozwiązaniem jest tutaj kontakt z producentem. Bez wątpienia najlepszy i najtańszy na tym rynku jest ten producent http://www.wopak.eu/torebki-foliowe/, a korzystają z jego towarów nie tylko małe firmy, ale też duże firmy handlowe. Czyli kontrahent idealnie stworzyny dla Ciebie.

Kompleksowe wyposażenie sklepu

Post: czw paź 20, 2016 4:00 am
autor: bro-war
Każdy z dobrych dostawców jest mile widziany :))))

Kompleksowe wyposażenie sklepu

Post: czw paź 20, 2016 6:06 am
autor: mahda
No tak dobrzy dostawcy jak najbardziej, a jak jeszcze mają dobre ceny to idealnie. Ten o którym pisze kolega to faktycznie firma na poziomie, która tworzy opakowania wysokiej jakości w niezłej cenie. Nie tylko foliowe wchodzą w grę, ale tez inne jak tutaj http://www.wopak.eu/torby-papierowe-i-bawelniane/, tylko wybierać.

Kompleksowe wyposażenie sklepu

Post: czw paź 20, 2016 8:43 am
autor: mniszka
Dzisiaj łatwiej jest nakłonić klienta do kupna reklamówek niż kiedyś. Wszystko przez to, że są to na tyle tanie produkty, że klienci nie odczuwają tego, że wydali na to kilka groszy. Oczywiście są i przypadki, gdzie klienci mają swoje ulubione worki i nic nie stanie na przeszkodzie, żeby ich dalej używali.

Kompleksowe wyposażenie sklepu

Post: czw paź 20, 2016 10:46 am
autor: florystka
Jak dla mnie to kluczowe jest tutaj pojecie jakosci. Jak klient dostanie worek odpowiednio mocny to chętniej będzie chciał przeznaczyc na jego zakup kolejnych kilka groszy.